Arama sonuçları: *

• Users: House2k
  • In Windows
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. H

Otomatik Onarım Sorunu

Sorunu çözdüm kısaca anlatayım nasıl yaptığımı ilk öncellikle f2 tuşu ile settings kısmını açtım ve boot tan usb belleği 1. sıraya taşıdım sonra kurulum ekranı geldi
  2. H

Otomatik Onarım Sorunu

zaten format atmak istiyorum ama flashı takıp açıyorum kurulum yeri açılmıyor
  3. H

Otomatik Onarım Sorunu

Merhaba arkadaşlar ben bugün bilgisaya format atıcaktım flashı taktım ve sırayla format adımlarını izlmeye başladım ardından karşıma disk seçme geldi ve bende mbr gbt hatası üzerine windowsun kurulu olduğu diski biçimlendirip sıfırladım sonra biraz araştırma yaptım ve doğru iso dosyasını...
  4. H

Yardım - Windows 10 Pro Cmd ile etkinleştirilemiyor

Bazı işlemleri dendim bazılarını anlamadım ama çözüm olmadı yine :( neden herkes sorunsuz yaparken ben yapınca hata veriyor ki
  5. H

Merhaba dostum dediğin her şey yaptım ilk başta sorun olmadı ama cscript slmgr.vbs /ato yazdıktan sonra şu hatayı verdi
  6. H

restart attıktan sonra -rearm kodunu yazmadım slmgr /ipk kodunu yazdım
  7. H

Eminim Maalesef sonuç değişmedi
  8. H

yaptım ve sonuç bu yine aynı
  9. H

Aldığım hata bu O biraz uğraştırır ya
  10. H

Yönetici olarak çalıştırıyorum zaten
  11. H

Arkadaşlar merhabalar, ben Windows 10 pro kullanıyorum fakat lisansı yok cmd ile bir çok kez lisanslamayı denedim ama olmadı nasıl cmd ile lisanslayabilirim yardımcı olursanız sevinirim :)
  12. H

Windows 10 Ucuz Lisans Var mı? (Yardım)

Hala etkinleştiremedim yardımlarınızı bekliyorum.
  13. H

Baya uğraştım şu hatayı verip duruyor sürekli. Hata: 0xC004D302 Microsoft Windows çekirdek olmayan sürümünü çalıştıran bir bilgisayarda hata metnini görüntülemek için 'slui.exe 0x2a 0xC004D302' komutunu çalıştırın.
  14. H

Bende Windows 10 pro yazıyor sadece Professional etkinleştirme kodunu falan giriyorum etkinleştirilemedi diye hata veriyor.
  15. H

Öyle bir şey varsa çok güzel olur eğer bulabilirseniz çok güzel olur. 30 TL'ye bile satan site buldum ama işkillendim biraz önerdiğiniz siteyi 'de inceleyeceğim teşekkürler. 1624053287 Konuyu şimdi inceliyorum bilgilendirme için teşekkürler.
  16. H

Merhaba değerli arkadaşlar, bilgisayara format atma düşüncem var fakat lisansım yok internette bir çok lisans satan site var fakat ne kadar güvenilir ve doğrudur bilemiyorum bazı lisanslar 3 ay gibi belli bir süre sonra iptal falan olabiliyormuş. Ben ucuz bir lisans satın almak istiyorum. 50 TL...
Top Bottom