Arama sonuçları: *

• Users: MertFM
  • In Windows
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. MertFM

Modding GÜNCEL KALMAK İÇİN YENİDEN BAŞLATIN

olmaz bir şey kullan bir süre daha
  2. MertFM

%60 klavye biosa girememe sorunu

telefonuna bilgisayar klavyesi indirip pc ye bağlayıp deneyebilirsin
  3. MertFM

Windows 11 Hata Almaktan Bıktım

çok teşekkürler hocam
  4. MertFM

hocam hiç şaşırmadım açıkcası zaten bi halta yaradığı da yok açıkcası bunu monster a ileteceğim teşekkür ederim. Nasıl anladığını bir kaç fotoğraf ile anlatma şansınz var mı ? müşteri hizmetlerine de bilgi vereyim hemde kendim de bilgi sahibi olabileyim uzun değilse
  5. MertFM

tamamdır halletim atıyorum 1683189711 https://drive.google.com/file/d/1rCsCWl-XPvDoG4I5AixcTNMiMZySERFH/view?usp=sharing 1683189720 attım hocam
  6. MertFM

hocam arşive ekle diyince erişim engeli hatası alıyorum öyle olunca farkeder mi ki ? yada nasıl erişim izni verebilirim
  7. MertFM

antivirüs kullanmıyorum sadece windowsun kendi programı var
  8. MertFM

nasıl çözebiliirm acaba
  9. MertFM

https://drive.google.com/file/d/1LulOIFFpx8_BzGdc_dUdTby15eDVFkGL/view?usp=sharing 1683187728 paylaştım
  10. MertFM

Stop Code : DRIVER_IRQLL_NOT_LESS_OR_EQUAL Sadece online oyunlarda CS GO , VALORANT da almaya başladığım bir hata sadece 1 kere oluyor ve daha sonra olmuyor böyle bir sorun var ve ayrıca bazen ekran bir saniye siyah ekran oluyor ve hali hazırda ki videoyu donduruyor bu hataları windows 11 e...
  11. MertFM

Windows 11'e geçilir mi ?

geçme hiçbir + sı yok hatta sistemi daha çok yoruyor ve geçtiğimden beri sadece oyunlarda (online) belli bir süre oynadıktan sonra mavi ekran veriyor sonra açılıyor ve daha vermiyor ben yazılım programları yaptığım için geri dönemiyorum ama asla tavsiye etmem + olarak eski bilgisayarım dan...
  12. MertFM

Video İndirme Programı Önerisi

ben youtube den kaliteli bir şey pek indirmiorum ihtiyaç duymadığım için bunu önerebilirim savefrom.net filmleri de hdfilmcehennemi sitesinden indirme linki oluyor direkt ordan indiriyorum
  13. MertFM

Windows 10 / 11 Key 5 TL

windows 11 var alsam sorun olur mu key konusunda mat miş vs anlamam pek
  14. MertFM

Yardım gerek usb buga girdi dosyalar bozuldu

içinde ki dosyalar kurtarılır muhtemelen ya işini bilen birinde
  15. MertFM

Bu windows alınır mı? YARDIM

https://www.pttavm.com/windows-10-pro-lisans-anahtari-p-221469782?ref=Cimri&utm_source=Cimri&utm_medium=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma Benim eski bilgisayarda windows orginal var hala duruyor onu yeni bilgisayarıma nasıl geçirebilirim yada bu alınır mı ? pro olması şart değil...
  16. MertFM

Windows 11'e Geçmeli Miyim Sizce?

keyfine kalmış ya tamamen geçende var bekleyen de sevdiysen geç
  17. MertFM

Windows 11'e Geçmeli Miyim Sizce?

16gb ram varsa geçilebilir. Ben biraz daha beklemeyi düşünüyorum.
Top Bottom