Neler Yeni

Video İndirme Programı Önerisi

BeratCenk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berat Cenk Kılıç
Instagram
beratcenk15
Discord
Kaizen #8094
Dowland manager kullanıyorum ama artık deneme sürümü bitti ve youtube film dizi vs indirecek pc uygulaması arıyorum google da arayınca boş reklamlar çıkıyor sizin tecrübenize dayanarak soruyorum bildiğiniz kullandığınız ikide bir lisans satın al gibi uyarılar çıkartmayan bir video indirme programı var mı?

meth4sX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
ahmet alaca
Eskiden kotadan fazla yemeyelim ve biraz daha hızlı indirsin diye kullandığımız program. Dizi film vs. için de yarıyordu da artık kalite açısından internetteki paylaşımlar çok tatmin etmediği için bir esprisi de kalmadı. Torrentten işini görüyor bir çok kişi bu bağlamda.
qBittorrent tavsiye ederim.
İçerik aramak için RARBG

BeratCenk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berat Cenk Kılıç
Instagram
beratcenk15
Discord
Kaizen #8094
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eskiden kotadan fazla yemeyelim ve biraz daha hızlı indirsin diye kullandığımız program. Dizi film vs. için de yarıyordu da artık kalite açısından internetteki paylaşımlar çok tatmin etmediği için bir esprisi de kalmadı. Torrentten işini görüyor bir çok kişi bu bağlamda. qbittorrent tavsiye ederim.
Teşekkür ederim deneyeceğim.

BeratCenk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berat Cenk Kılıç
Instagram
beratcenk15
Discord
Kaizen #8094
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
ben youtube den kaliteli bir şey pek indirmiorum ihtiyaç duymadığım için bunu önerebilirim savefrom.net filmleri de hdfilmcehennemi sitesinden indirme linki oluyor direkt ordan indiriyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,490
Üyeler
151,073
Son üye
yusufsmsek
Top Bottom