Arama sonuçları: *

1. S

Bilgisayarımda aşırı fazla sorun var lütfen yardım edin

Alttaki işlemleri yaptıktan sonra yeni bir Windows profili oluşturup deneyin. Olmazsa USB üzerinden format atılması gerekecek...
  2. S

WİN 10 SAGLAM LİSANS

OEM yerine Retail alin. Outlook hesabiyla esitlersiniz, format attiginizda veya baska cihaza gecince direkt hesaba girdiginiz gibi otomatik aktiflesir. Bende retail lisans var, herhalde 4-5 yildir olmustur ayni lisansi kullaniyorum hala.
  3. S

Performans için Windows 11 mi 10 mu?

Yuk altinda aralarinda performans farki yok, standart kullanimda Windows 11 daha hizli onun sebebi de bostayken bile CPU'yu baseclock uzerinde calistirmasi. Notebook kullaniyor olsan ve bos yere fan sesi duymak istemiyorum standart kullanimda deseydin W10 onerirdim fakat masaustu icin Windows 11...
  4. S

Guncelleme alir, temalari kullanamazsin, arkaplan da muhtemelen kullanilmiyor. Sag alt kosede de orijinal olmadigina dair uyari cikar surekli.
  5. S

Sinirli kullanirsin. KMSPico kurayim desen KMSPico'un orijinal konusu MyDigitalLife' dan kaldirildi piyasadakiler guvenilir degil. 50-60TL icin fanteziye gerek yok.
  6. S

Internetten bir tane Retail Key al ve Windows 11 Home kur. Pro oneren olursa da direkt engel atip gec. Ben 2021'den beri ayni key'i kullaniyorum 10 liraya aldiydim zamaninda.
Top Bottom