Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

7-8 bütçe ile bisiklet önerisi

İyi günler hem şehir içi hem uzun yolda kullanabileceğim bir bisiklet arıyorum. Şehir içi derken asfalt harici yol da olacağı için ince lastikli ne yazık ki pek tercihim olmuyor. Önceki bisikletim corelli snoop 5.0'dı memnundum sattım fakat şimdi o bile 7k bandında çıkınca alternatif daha iyi...
  2. Bulkyapanobez

Bisikletime Kelebek vites Takacağım

Shimano bu işin babası gibi hocam. Shimano almaya özen göster,bisiklet bozulur Shimano bozulmaz.
  3. Bulkyapanobez

Türkiye Irak sınırından zahoya bisikletle gidilir mi ?

Geçen bunu görmüştüm bisiklet ile tur yapan Türk'e herkes sınırındaki komşusunu kötülüyordu. Adam hepsinden teker teker geçip kayıt etmişti herkes çok iyiydi fakat o ülkeye gitme önünü keserler diyordu
  4. Bulkyapanobez

Mekanik disk fren balatalar diske sürtüyor

Mekanik disk frenler de yağ oluyordu dolumu vs yapılı mı ?
  5. Bulkyapanobez

Kron xc300 almayı düşünüyorum iyi mi ??

Asfaltta süreceksen eğer ince lastik yol bisikleti tercih et. He yok diyorsan ben bisiklet ile zıplayarak gidecem kaldırımdan atlayacam o zaman değişir.
  6. Bulkyapanobez

Vitesli Bisiklet Nasıl Kullanılmalıdır?

İlerde bisiklet almaya karar verirsen bunlara dikkat edersin. İlla biri ile yarış yapman için değil, bisiklet dururken de aniden hizlanmaya başladığında da geçerli bu. 1621977875 Kaydırma konusuna gelince benim en çok sevdiğim aktivitelerden biri, param var lastiği değiştiririm diyorsan kaydır...
  7. Bulkyapanobez

Bisiketin modelinden modeline değişiyor 27 jant olup yüksek koltuk modeller de var, 27 jant olup alçak koltuk modeller de. Sokak aralarında sürüp uzun yol yapmayacaksın amortisör ( koltuğun altında ve ön hantra bulunun yay) olan bisiklet al. He uzun yol yapmak istiyor isen güç tüketimini en...
  8. Bulkyapanobez

Ve büyük tavsiyelerden biri olarak, bir daha bisiklet alırken koltuğa oturunca ayağın yere değsin. Senin için çok faydalı olur.
  9. Bulkyapanobez

Dostum yola çıkmadan önce mutlaka ama mutlaka frenlerini kontrol et. Hayatım boyunca bisiklete binerken sürekli kontrol ettim, bir gün acil olarak çıkmam gerekti ve o gün frenin tutmadığını anladım. Ama anladığımda bileklerde çatlak sırtta ise ciddi bir zedelenme olmuştu.
Top Bottom