Arama sonuçları: *

1. BorisManço

Günümüz Standartlarında Kullanıla Bilecek 2el Kamera Önerileri

Hocam normalde 4 5 bin tl arası bi para ayırdım amacım sokak fotoğrafları falan oldu için 35mm tarzı lensler bakıyordum bu paralara hem kamera hem lens bulurum sanıyordum ama biraz daha paraya ihtiyacım var sanırım 1642100946 Şu dijital kamerayı alırsam yanına ileride bi analog makina alırım...
  2. BorisManço

Analog da güzelde ben küçük bir şehirde yaşıyorum banyosunu falan yaptırıcak yer bulmam çok zor ama anlog makinanın keyfi de bir başka duruyor 1642092907 Canonda m50 gözüme çarptı bu https://www.canon.com.tr/lenses/mount-adapter-ef-eos-m-lens/ adaptörle dslr lensleri falan kullana biliyormuşuz...
  3. BorisManço

Aynasız makinaların ekranının aşağı yukarı hareket etmesı ve dediğniz gibi oto odaklaması sokak fotoğrafları için nimet gibi duruyor hafifliği de cabası ki manuel focus imkanı da sunması öğrenmek adına güzel bir tercih oluyor ama işte bir sürü marka bir sürü kamera var doğru olanı seçmek biraz...
  4. BorisManço

Görüntü kalitesinde kayıp yaşamamak için bir iphone 11 alsak 10bin tl onun yerine 5 bine güzel bir kamera alıp 5 bine de bi telefon alıp kullanmak daha mantıklı gibi ileride sadece güzel bir lens alıp yola devam edile bilir Telefon bu yüzden mantıklı gelmiyor Go pro biraz konu dışı kalıyor...
  5. BorisManço

FUJİFİLM X-T100 2El 2.500 tl ye sizce nasıldır günümüz standartlarında alınır mı? ve ya bunun yerine yakın fiyatlara daha iyi bir makina varmıdır Amatör biriyim amacım cok üst düzey fotoğraflar çekmekten ziyade sokak fotoğrafları ve hobi amaçlı kullanmak ama yinede tabikide prof kamera kullanma...
  6. BorisManço

Yeni başlayan biri için makina önerisi

Yeni makinalar çok pahalı hani sokak ve manzara fotoğrafları çekmeyi planlıyorum ama işte bir ton makina var ve yeni başlayan biri için hangisi doğru tercih bunu anlaması zor oluyor
  7. BorisManço

Yeni başlayan biri için makina önerisi

Fp olarak göstere bileceğiniz bir kamera varmıdır canon 600d var 4000 tl ye hanı bu fiyata veya aşasına daha iyi bir kamera varmıdır manzara ve sokak fotoğarfçılığı için kullanıcam ve internet üzerinden kurs alıcam makina kullanmayı öğremek için 600d nın yanında 70-300 LENS var görüşünüz nedir...
Top Bottom