Arama sonuçları: *

1. NNova.

Öneri 300-400 TL ye 15metre ethernet kablo önerisi

bunu alıyorsun keyfine bakıyorsun 10 numara https://www.amazon.com.tr/gp/product/B082TDYBRS/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1
  2. NNova.

🔴Abdullah Hacigül 1 Senelik Comnet Deneyimi🔴

eğer ki fiber alt yapı ile bağlantınız olacaksa comnet'e geçiş yapabilirsiniz , onun dışında vdsl , adsl alacaksanız bulaşmayın comnet rezillikleri diye google araştırırsanız neler yaşandı görürsünüz , kesinlikle tavsiye etmiyorum müşteri hizmetleri CABASI
  3. NNova.

Öneri İnternet taahhütüm 1 ay sonra bitiyor comnet'e geçmeyi düşünüyorum nasıldır?

DESTEK SİSTEMİ YOK ŞİKAYETVARA KONU AÇARSANIZ ABONELİĞİNİZİ İPTAL EDİYORLAR SON OLARAK BU KONUYU İNCELEYİN DERİN TEKRAR DÜŞÜNÜN COMNET TIKLA 1721126886 AYRICA BU KONUYUDA İNCELE TIKLA 2
  4. NNova.

Yardım GIBIRNET Başka bir firmaya geçiş hakkımı reddediyor ve izin vermiyor

Comnete' site üzerinden yazın , tekrar başvuruyu göndersinler
  5. NNova.

aynen hocam çıktıyı alıp imzalayıp foto çekip yolladım
  6. NNova.

30dk beklediğimi biliyorum hocam açana kadar bekelyin
  7. NNova.

Kimse burada gibirin sağladı internetden şikayetçi değil yazılanları iyi okuyun ,başka firmaya geçmek istediğimiz de çıkarılan zorluklardan bahsediyorlar , ayrıca senin alt yapın iyi olursa nereye geçersen geç (kendi alt yapıları olmadıgı sürece) adsl vdsl aldığında taktir de aynı değerlere...
  8. NNova.

An itibari ile geçiş işlemlerini tamamladım , GEREK BTK üzerinden yazılı ıslak imzalı dilekçe vererek, sosyal medya kanallarından , + mail olmak üzere heryerden uğraşarak - temsilcilelerle kavga ederek geçişi tamamladım Bu firmadan uzak durun (gıbırnet)
  9. NNova.

3 ayı geçti hocam 4.ay olacak zaten 3 ay ödenmiş faturumda var
  10. NNova.

Taahütsüz hocam , reddediyorlar direk şikayet edebileceğim makamları bulamadım btk felan
  11. NNova.

17.07.2023 tarihin de gelen zamlar sonrasın da , gıbırnet firmasından COMNET firmasına geçiş için , comnete başvurdum aynı gün içerisin de evraklar onaylandı ve GIBIRNET firmasına iletildi. 2 iş günüdür bekliyorum GİBİRNET firması geçiş işlemlerini reddetmiş ve başka bir firmaya geçiş iznime hak...
  12. NNova.

Ev interneti önerisi rica

Comnet'e geçiş için başvurdum yıllık aldık 99tlden/12 aylık , gibirnetin bugün ki zam açıklamasından dolayı
  13. NNova.

UPLOAD HIZLARI HERKESTEMİ ARTTIRILDI

kalıcı arttı
  14. NNova.

Yardım Gıbırnet Bazı Site Ve Uygulamalara Girememe Sorunu

buna benzer sorunu bende milenicom da yaşıyorum 2 aydır çözemedi beceriksizler , adamların kendi sitesine millenicom'a giriş yapamıyorum site açılmıyor :ddddd
  15. NNova.

Milenicom dan Tarihi Zam; 180TL Güncel Fiyat

Gün gün yaşamaya çalıştığımız şu ülke de hergün umutlarımızı tüketiyorlar çok yazık.Dünyanın en kötü internetini kullandığımız halde şu fiyatlar ...
  16. NNova.

Yardım Millenicom web sitesine giriş yapamıyorum erişimim yok

Kapalı hocam kendim mobil veri ile giriş yapıyorum kapalıyı seçiyorum çözüm yok
  17. NNova.

harbiden ah be hocam gerçekten, lanet olsun böyle ülkeye hiçbirşeyi düzgün değil arkadaş paramızla rezil oluyoruz ya
  18. NNova.

Türk telekomdan geçiş yaptık hız konusunda hiç bir sorun yaşamıyoruz fakat web sitelerine hiç bir şekilde erişim sağlanmıyor bu sorun geçiş yaptıktan sonra başladı...Yarın öbür gün fatura ödemek için başka bir işlem için işimiz düştüğünde nasıl halledilecek bilmityorum müşteri hizmetleri hiçbir...
  19. NNova.

Yardım Millenicom kullanan var mı ?

Arkadaşlar türk telekomdan millenicoma geçiş yaptım , millenicomun web sitesine giriş yapılmıyor , mobil veriden giriş yapılabilir... Bu sorunu yaşayan var mı ? güvenli profil felanda kapalı müşteri hizmetleri afedersiniz ama hiçbir şey bilmedikleri için sadece kayıt oluşturdular Bu sorunu...
Top Bottom