Neler Yeni

Yardım GIBIRNET Başka bir firmaya geçiş hakkımı reddediyor ve izin vermiyor

etnetalw

80+ Bronze
Kimse burada gibirin sağladı internetden şikayetçi değil yazılanları iyi okuyun ,başka firmaya geçmek istediğimiz de çıkarılan zorluklardan bahsediyorlar , ayrıca senin alt yapın iyi olursa nereye geçersen geç (kendi alt yapıları olmadıgı sürece) adsl vdsl aldığında taktir de aynı değerlere sahip olursun , ki şahsen benim böyle , ayrıca 240TL ödemek yerine 12 aylık paket aldık 99TL ye geldi aylık , şimdi git gibiri övmeye devam et
Yıllık ödemek istemeyene Poyraz var hocam aylık olarak oda ucuz yeni zam yaptı.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yiğitcan Erman
aynen hocam çıktıyı alıp imzalayıp foto çekip yolladım
Gibirnet kabul etmemiş sanırım benm geçişimi Comnette bir şey demiyor ne yapıcam ben ? Fotoğrafta Başvurunuz kabul edilmedi diyor. Daha önce diger sağlayıcıdan onay bekleniyor diyordu.

Ekler

• 11111.jpg
    11111.jpg
    163.6 KB · Hit: 23

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Hasan Genc
Gibirnet kabul etmemiş sanırım benm geçişimi Comnette bir şey demiyor ne yapıcam ben ? Fotoğrafta Başvurunuz kabul edilmedi diyor. Daha önce diger sağlayıcıdan onay bekleniyor diyordu.

Comnete' site üzerinden yazın , tekrar başvuruyu göndersinler

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yiğitcan Erman
Comnete' site üzerinden yazın , tekrar başvuruyu göndersinler
Gibirnet diyor ki . Bize gönderilen evraklarda eksik vardır , değişim için onay vermişim zaten neden kabul etmiyorsun değişimi. Tekrar arıyorum ulaşıyorum. Hadi gibirnete ulaşılıyorda Comnete hiç ulaşılmıyor , adamlardan internet almaya calışıyorum aramıyorlar bile , kardeşim sen kimsin yenimi geldin bir sorunun var mı ? Hiç yok :)

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Gibirnet diyor ki . Bize gönderilen evraklarda eksik vardır , değişim için onay vermişim zaten neden kabul etmiyorsun değişimi. Tekrar arıyorum ulaşıyorum. Hadi gibirnete ulaşılıyorda Comnete hiç ulaşılmıyor , adamlardan internet almaya calışıyorum aramıyorlar bile , kardeşim sen kimsin yenimi geldin bir sorunun var mı ? Hiç yok :)
Diğer forumda Gıbırnetten başka sağlayıcıya geçmeye çalışan birinin konuşmalarını gördüm. Gıbır müşteri hizmetleri bizim 300 kişiye ihtiyacımız yok, zam haberlerinin görsellerini vs. atıyor. :D

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yiğitcan Erman
Diğer forumda Gıbırnetten başka sağlayıcıya geçmeye çalışan birinin konuşmalarını gördüm. Gıbır müşteri hizmetleri bizim 300 kişiye ihtiyacımız yok, zam haberlerinin görsellerini vs. atıyor. :D
Tahattüt yok zaten gibirnette 14 ay olmuş hala ordayım. Yani onay vermemesi için bir neden yok , illaha arıyacaksın özel olarak rica ediceksin. Yoksa işin olmuyor sanırım. Hadi gibire ulaşıp yapıyorum Comnete ne demeli adamlar okadar rahatlar ki anlatamam aramıyorlar bile adamlar biz senin işini hızlandıralım soyle yapalım böyle yapalım , bak senin su evrağında sorun var sunu çözersek geçişi tamamlarız vs vs. sıfır :)

Top Bottom