Neler Yeni

Yardım Gıbırnet Bazı Site Ve Uygulamalara Girememe Sorunu

Kafayı yiyicem ya kullandığım ziraat bankası mobil uygulama ve sitesine e devlete Vodafone uygulama ve sitesine şikayet var'a vs daha birçok siteye giremiyorum Gıbırnet İp banmi yemiş bu sitelerden vs bir kaç kişi bundan muzdaripti baya bende şimdi dahil oldum onlara nasıl çözerim bunu lütfen yardımcı olurmusunuz @Mehmet Yılmaz @mertkuskapan varmı öneriniz hocam

Not: Mobil İnternetten Hepsine Girebiliyorum Kullandığım Operatör: Türk Telekom

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,879
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Kafayı yiyicem ya kullandığım ziraat bankası mobil uygulama ve sitesine e devlete Vodafone uygulama ve sitesine şikayet var'a vs daha birçok siteye giremiyorum Gıbırnet İp banmi yemiş bu sitelerden vs bir kaç kişi bundan muzdaripti baya bende şimdi dahil oldum onlara nasıl çözerim bunu lütfen yardımcı olurmusunuz @Mehmet Yılmaz @mertkuskapan varmı öneriniz hocam

Modem kapatıp açıp IP tazeledin mi?

predator

80+ Silver
Aynı sorunu turknette yaşıyorum fibere geçtikden sonra oldu

NightRose

80+ Bronze

ben de gıbır kullanıyorum giremediğim site olmadı yazdıklarından e devlet gözüme çarptı onda problem olmuyor sizlik bir durum var ortada

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Birol azak
Hocam gibirnette genel sorun var şuan hem internette sorun var hem de müşteri hizmetlerine ulaşmada sorun var 1-2 güne düzelir umarım

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,879
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şu firmadan memnun kalan varsa ekstra şanslıdır diye düşünüyorum.

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Hasan Genc
buna benzer sorunu bende milenicom da yaşıyorum 2 aydır çözemedi beceriksizler , adamların kendi sitesine millenicom'a giriş yapamıyorum site açılmıyor :ddddd

Top Bottom