Arama sonuçları: *

1. arda.wqqp

Ucuz İnternet sağlayıcı önerisi

hocam normal fiyatları (100 mbps için) 500 tlden 290a düşmüş eğer zam yapmaya kalkarsalar o fiyat 500 tlnin üstünde olur diye düşünüyorum çok bir bilgim yok 1723738903 çok şikayetçisi var
  2. arda.wqqp

evet hocam ve bende vodafone kullanmıştım pek memnun kalmamıştım
  3. arda.wqqp

hocam netspeed kullanıyorum 100 mbps 380 tl gayette memnunum (Türk telekomda 100 mbpsye 795 tl dediler) tek sorunu 500 tl aktivasyon ücreti gerekiyor 2 faturaya böldürebiliyorsunuz eğer yaparsanız mantıklı olur bence 380 tl cidden ucuz ek olarak isterseniz 30 tl indirim kodumu da sizinle...
  4. arda.wqqp

Türk telekom hız ve hız testi sorunu

hocam o sunucuyu otomatik kafasina gore seciyor isterseniz speedtest.net sitesinden yapin hiz testini istediginiz ilden yapabilirsiniz change server kismindan
  5. arda.wqqp

Türk telekom hız ve hız testi sorunu

hocam bir anormallik yok belki yasadiginiz yer erzuruma yakin istanbula uzaktir ya da direkt erzurumda yasiyorsunuzdur bilmiyorum ama o istanbul yazan sizin istanbuldaki bir sunucu uzerinden bu testi gerceklestirdiginiz anlamina gelir sunucu size ne kadar uzaksa da hiziniz düşer burda sunucunun...
  6. arda.wqqp

1.1.1.1 Warp Çok Yavaş

o zaman başka çözüm gelmiyor aklıma maalesef
  7. arda.wqqp

1.1.1.1 Warp Çok Yavaş

cihazınıza bir şey olmaması sorunsuz olduğu anlamına gelmez kaç tane veri sızıntısı vardır belli değil daha kendi siteleri bile yok yani 1723403221 warpın dns modunun deneyin o zaman
  8. arda.wqqp

1.1.1.1 Warp Çok Yavaş

protondan devam edin o zaman
  9. arda.wqqp

1.1.1.1 Warp Çok Yavaş

protonla açılıyor mu peki ?
  10. arda.wqqp

1.1.1.1 Warp Çok Yavaş

hocam o kadar yavaşlamıyorda ama garip proton vpn deneyin
  11. arda.wqqp

1.1.1.1 Warp Çok Yavaş

hocam adı sanı olmayan vpnleri kullanmayın üstteki arkadaşın attığı videoyu izleyin
  12. arda.wqqp

1.1.1.1 Warp Çok Yavaş

bağlıyklen ve bağlı değilken speedtest sonucunu atarmısın ? https://www.speedtest.net
  13. arda.wqqp

1.1.1.1 Warp Çok Yavaş

normaldir hocam her vpn böyle zaten benimde 100 mbps var vpn ile de warp ile de 40a kadar düşüyor
  14. arda.wqqp

TurkNet-Netspeed Hangisi Daha İyidir?

hocam gigafiber varsa türknet yoksa netspeed
  15. arda.wqqp

Engelli indirimli Uygun Fiyatlı ISS Önerisi (TürkNet Hariç)

türk telekomda engelli indirimi var ama fiyatlar nasıl olur bilmem 50 mbps 745 tl dediler normal fiyat
  16. arda.wqqp

Arkadaşlar fiber olarak en uygun ne kullanıyorsunuz?

netspeed 100 mbps 380 tl
  17. arda.wqqp

Fiber alt yapı geliyormuş

evet hocam fiber bağlattığınızda bağlantının stabil olması için takıyorlar gpon
  18. arda.wqqp

Hangi ev internet aboneliğine geçmeliyim

netspeed var daha bu gün kurdurdum güzel şuan 100 mbps 380 tl 200 mbpsde 510 tl (10 tl modem kira ücreti)
  19. arda.wqqp

Superonline de devam etmeli miyiz?

hocam bi de kablonette hızınızı o günlük yükseltebiliyosunuz ücretini verip o hoşuma gitti ama bu da taahhütsüz zaten bir şey olursa çıkarım direkt
Top Bottom