Neler Yeni

Engelli indirimli Uygun Fiyatlı ISS Önerisi (TürkNet Hariç)

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
İsrafil Bedir
Merhabalar hali hazırda TürkNet kullanıyorum ama fiyatı oldukça yüksek acaba daha uygun ve engelli indirimi sağlayan hangi firmaları önerirsiniz
Alt yapı sorgulama sonucunun resmini ekledim
Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür

Ekler

• Screenshot_2024-08-05-00-34-17-52_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-08-05-00-34-17-52_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    470.2 KB · Hit: 49

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
Millenicom engelli tarife kullanıyorum.100 mbps 284tl ödüyorum.

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Merhabalar hali hazırda TürkNet kullanıyorum ama fiyatı oldukça yüksek acaba daha uygun ve engelli indirimi sağlayan hangi firmaları önerirsiniz
Alt yapı sorgulama sonucunun resmini ekledim
Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür
türk telekomda engelli indirimi var ama fiyatlar nasıl olur bilmem 50 mbps 745 tl dediler normal fiyat

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
taahhüt istesek yapabiliyor muyuz ?
Taahhüt yok hocam taahhütlü uygun tarife bende arıyorum ama şuan en ekonomik olanı modem alıp comnet ön ödemeli kullanmak. çünkü totalde faturalı olarak yıllık bazında mevcut tarifede daha fazla ödüyorum.

DarylE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Mehmet Ensar Pulcu
Taahhüt yok hocam taahhütlü uygun tarife bende arıyorum ama şuan en ekonomik olanı modem alıp comnet ön ödemeli kullanmak. çünkü totalde faturalı olarak yıllık bazında mevcut tarifede daha fazla ödüyorum.
evet hocam comnete falan baktım da daha önce hiç kullanmadım. Türknete 12 ay peşin de vermek istemiyorum

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
evet hocam comnete falan baktım da daha önce hiç kullanmadım. Türknete 12 ay peşin de vermek istemiyorum
comnet'te ön ödemeli yani peşin aylık veya yıllık ödeme yapıyorsunuz miilenicom'da ise şuan 100mbps şuan 300tl 6 ay boyunca 6 ay sonra fiyatı artırıyorlar ama bir güzel tarafı arkadaş bulur abone yaparsan referans kodu ile %50 indirim yapıyor iki ay boyunca

DarylE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Mehmet Ensar Pulcu
comnet'te ön ödemeli yani peşin aylık veya yıllık ödeme yapıyorsunuz miilenicom'da ise şuan 100mbps şuan 300tl 6 ay boyunca 6 ay sonra fiyatı artırıyorlar ama bir güzel tarafı arkadaş bulur abone yaparsan referans kodu ile %50 indirim yapıyor iki ay boyunca
hocam o arkadaş bulma işi epey sıkıntılı türknette 3 sefer zam yaptı bir senede taahhütsüz almak istemiyorum en azından bir sene kafam rahat olsun. Engelli raporu bulunuyor ama yakın geçmişte alınmadı sorun olur mu ki ?

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
hocam o arkadaş bulma işi epey sıkıntılı türknette 3 sefer zam yaptı bir senede taahhütsüz almak istemiyorum en azından bir sene kafam rahat olsun. Engelli raporu bulunuyor ama yakın geçmişte alınmadı sorun olur mu ki ?
Engelli kimlik kartı var mı engel oranı yüzde kaç?

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
engelli kimlik kartı yok yüzde 80 engelli
Hocam Aile ve Sosyal politikalar il müdürlüğünden bir kimlik kartı alın heryerde faydası oluyor rapor taşıma derdiniz olmuyor.refakatçi hakkınızda yazıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Süperonline'da taahhütlü seçenek var ama engelli tarifesi yok sanırım

Son düzenleme:

DarylE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Mehmet Ensar Pulcu
Hocam Aile ve Sosyal politikalar il müdürlüğünden bir kimlik kartı alın heryerde faydası oluyor rapor taşıma derdiniz olmuyor.refakatçi hakkınızda yazıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Süperonline'da taahhütlü seçenek var ama engelli tarifesi yok sanırım
Bunu araştıracağım babam böyle işler için gitmeyi vs hiç istemiyor yoruluyorum diyor . Tekrar rapor aldırmak çok zor olur açıkçası . Teşekkürler yardımcı olduğunuz için

Top Bottom