Neler Yeni

Arkadaşlar fiber olarak en uygun ne kullanıyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
hasan yüksel
aytelekom kullanıyordum 250 tl den 450 çıkmış öneriniz var mı fiber var 120mbps alıyorum guncel

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Ertuğrul Bolat
ben millenicom fiber 100 kullanıyorum zam yaptılar modem alırsam comnet'e geçmeyi düşünüyorum.

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Mehmet
Türk Telekom 200mbps daha bugün internet gitti yarın teknisyenler gelecek

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
netspeed 100 mbps 380 tl

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Yunus
Fiyatın güzel bence devam et sorun yaşamıyor isen

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Süperonline 200 mbps 275 tl. Sözleşmeyi ne zaman yaptım hatırlamıyorum. Hiç başımı ağrıtmadı, arıza çıkarmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
hasan yüksel
Süperonline 200 mbps 275 tl. Sözleşmeyi ne zaman yaptım hatırlamıyorum. Hiç başımı ağrıtmadı, arıza çıkarmadı
bedavaymış gerçekten sizinkisi eski abone miydiniz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayırlı olsun modem satın aldın mı? Benimde aklımda bir yıllık peşin almak var.
hocam teşekkür ederim sizin sayenizde bilgim oldu, mevcut altyapım türk telekom fiber alt yapısı olduğu için hangi şirket gelse zaten onu kullanacak bundan dolayı sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum, modem ise fiber alt yapılarda sanırım veriliyormuş 2 önceki aboneliğim olan türknet getirmişti modemi hala onu kullanıyorum (modem türk telekoma ait zyxel)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatın güzel bence devam et sorun yaşamıyor isen
malesef ne müşteri hizmetleri var ne bi şey sorun yaşasam çok sıkıntı ping değerlerim yüksek idi biraz onun dışında fiber altyapı pek sıkıntı yaşatmıyor

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Ali Burak
Superonline beğenen nadir insanlardan birisin muhtemelen. Ben Superonline'ı turkcell almadan önce kullanmaya başladım. Sene 2010 olması lazım. Şu an en rezil ISS lerden birisi kendisi. Bizim burada da tt ve superonline hariç altyapısı olan olmadığı için mecburum.
Cgnat havuzu denen rezilliği piyasaya soken bu lanet olasıca firma. Sahte hızlarla test sitelerini kandıran yine kendileri. Yurtdışına bağlı sunuculara, internet sitelerine paket hızınızın yarısı veren yine kendileri. Aylık paket kullanımımI 1TB olarak şişirerek gösteren yine kendileri. Ayrıca kapasite yetmiyor. Bazen internet 2-3 saat olmuyor, özellikle geceleri ve ben bu rezilliğe tvplus+ 100 mbps pakete 690 tl ödüyorum.
Umarım zamanla pişman olmazsın

Top Bottom