Arama sonuçları: *

1. cakaresul

Yardım Turknet LOS ışığı kırmızı yaniyor

Yarım saat önce ekip geldi kurdu, internet vardı. Ekip gittikten sonra bi 15 20dk oyalandim. Şimdi Los ışığı yanıp sönüyor. Yardım çağırmadan bunu kendim yapabiliriyim bilginiz var mı?
  2. cakaresul

TürkNet'e Geçilir mi?

Ben turknete başvurdum, bir kaç güne bağlarlar. Giga kullanıcısı değilsen (1000mbit) anında ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi yok evet. Onun dışında kullanan tanıdıklarım var çok memnunlar. Samsun'da durum nasıl olur bilmiyorum bı altyapiniza kaça kadar destek veriyorlar bakar mısınız?
  3. cakaresul

Türknet Cayma Bedeli Ödeme

Anladım hocam teşekkürler, peki bu cayma bedeli konusunda kesin 1000tl yi faturadan düşüyor doğru mudur?
  4. cakaresul

Türknet Cayma Bedeli Ödeme

Arkadaşlar merhaba, şuan aktif olarak türktelekom kullanıyorum Ekim Kasım aylarında taahhüt bitiyor. Bu taahhüt hakkında çok bir bilgim yok babam benden habersiz 2. Kez anlaşma yapmış ve 2 senelikmiş. 2 senelik taahhüt yapılamıyor diye biliyorum ama her neyse. Adresime turknet 1000mbps altyapısı...
  5. cakaresul

Türknete geçeceğim sizce geçiyim mi ?

Ben türknetle kötü bir geçmişe sahibim, şanssız olduğumu bir kez daha şans vermeyi düşünüyorum. Fakat memnun olmadığım bir nokta vardı hiçbir şekilde müşteri temsilcisine bağlanamıyordum çünkü öyle bir çağrı merkezleri yoktu bana daha sonra dönüş yapıyorlardı. Şuan aradığımda beni karşılayacak...
  6. cakaresul

Turknet Rezilliği

Öğrenci evime turknet bağlatmak için başvuruda bulunmuştum, daha sonra pandemi patladı aile evime geri geldim internet falan baglatilmadi, ama ben 1 sene boyunca fatura ödedim. Bu süreçte defalarca aradım müşteri hizmetleri olmadığı için ayrı bir sorun, hizmet iptali için kaç tane mail attım...
Top Bottom