Neler Yeni

Turknet Rezilliği

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,851
İsim
.
Altyapı 70 MBPS.
Ben 70 MBPS kullanıyorum.
1 Aydır 15-20 arasında geziyor.
Az önce modemimi değiştirdim acaba sorun modemdemi diye hala aynı.
3 tane ethernet kablosu değiştirdim hala aynı.
2 Tane binadan modeme gelen DSL Kablosu değiştirdim aynı.
Artık modemi ortadan 2 ye böleceğim.
Turknete mesaj bırakıyorum düzelttik diyorlar sonuç aynı.
2 Tane modem değiştirdim 3 tane ethernet kablosu değiştirdim 2 tane DSL kablosu değiştirdim daha ne yapayım ?
Bu sorun neyden kaynaklı 70 alyapı 15 alıyorum kablolu bir şekilde bu arada wifi 15.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Walter White
Hocam Technopat’ta Turknet destek ekibi var onlarla konuşun bi’ çözüm sunuyorlar genelde, olmazsa şikayetçi olun derim.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,851
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Technopat’ta Turknet destek ekibi var onlarla konuşun bi’ çözüm sunuyorlar genelde, olmazsa şikayetçi olun derim.
Kral onlarla da konuştum hız testinizi destekten paylaşın çözeriz dediler..
Paylaştım aradan 12-13 saat geçti sorununuzu çözdüm dediler alakası yok.

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Bende aynı sorunla karşılaşıyordum sürekli hızım düşüyordu. Alt yapım 100 e kadar desteklediği halde 5 10 arası alıyordum. Sorunu mu Türk Telekom saha çalışanlarından bir tanesi çözmüştü.
'' Abi alt yapı en fazla 40 falan destekler hat fiber olmadığı için dayıyorlar yüksek hızı bir süre kullanıyorsunuz sonra düşüşe geçiyor pişman, rezil oluyorsunuz. Fiber olmadığı sürece o size verilen hızları sabit bir şekilde almanız imkansız arayın Turknet i hızınızı 40 50 arasına sabitleyin düzelir demişti, öyle de oldu. ''
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral onlarla da konuştum hız testinizi destekten paylaşın çözeriz dediler..
Paylaştım aradan 12-13 saat geçti sorununuzu çözdüm dediler alakası yok.
Müşteri hizmetleri hiç bir şeyi çözemiyor bu arada net. Ben 3 aydan fazla bekledim, talep oluşturdum, her seferinde farklı temsilci ile görüştüm, şikayet ettim, aramaya çalıştım hiç bir sonuç alamadım. Hepsi bilgisiz ve sorun göremiyoruz veya sornunuzu çözdük diye geri dönüş yapıyorlar ama hep sonuç aynı. Turk Telekom dan bir tane saha çalışanı buldum da o çözmüştü sorunumu.

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Öğrenci evime turknet bağlatmak için başvuruda bulunmuştum, daha sonra pandemi patladı aile evime geri geldim internet falan baglatilmadi, ama ben 1 sene boyunca fatura ödedim. Bu süreçte defalarca aradım müşteri hizmetleri olmadığı için ayrı bir sorun, hizmet iptali için kaç tane mail attım geri dönüş alana kadar yeni ay yeni fatura ödeme zorunluluğu diye zirvaladilar. Daha sonra ödeme yapmaktan vazgeçtiğim için icraya verdiler. Delirdim artık turknetin İstanbul ofisine gittim derdimi anlattım icraya verdikleri için artık bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bu arada adam maillerimi açtı onun bilgisayarında mail içeriği boş gözüküyor ben telefondan açıyorum belgeler tam. 1 sene boyunca eksik belge diye diye fatura odettiler. En sonunda da icraya verdiler ve yine son faturayi odettikten sonra kapattılar hizmeti. Işin özü şu turknet pişmanlıktır, şans işidir, şansınız yaver gitmezse pişman olmaktan başka seçeneğiniz kalmıyor.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,851
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende aynı sorunla karşılaşıyordum sürekli hızım düşüyordu. Alt yapım 100 e kadar desteklediği halde 5 10 arası alıyordum. Sorunu mu Türk Telekom saha çalışanlarından bir tanesi çözmüştü.
'' Abi alt yapı en fazla 40 falan destekler hat fiber olmadığı için dayıyorlar yüksek hızı bir süre kullanıyorsunuz sonra düşüşe geçiyor pişman, rezil oluyorsunuz. Fiber olmadığı sürece o size verilen hızları sabit bir şekilde almanız imkansız arayın Turknet i hızınızı 40 50 arasına sabitleyin düzelir demişti, öyle de oldu. ''

Müşteri hizmetleri hiç bir şeyi çözemiyor bu arada net. Ben 3 aydan fazla bekledim, talep oluşturdum, her seferinde farklı temsilci ile görüştüm, şikayet ettim, aramaya çalıştım hiç bir sonuç alamadım. Hepsi bilgisiz ve sorun göremiyoruz veya sornunuzu çözdük diye geri dönüş yapıyorlar ama hep sonuç aynı. Turk Telekom dan bir tane saha çalışanı buldum da o çözmüştü sorunumu.
Ya aga aynısını diyorlar banada çözdük diyorlar aynı.
Ben sorunun modemden kaynaklı oldğunu düşünüyordum değilmiş.

Öğrenci evime turknet bağlatmak için başvuruda bulunmuştum, daha sonra pandemi patladı aile evime geri geldim internet falan baglatilmadi, ama ben 1 sene boyunca fatura ödedim. Bu süreçte defalarca aradım müşteri hizmetleri olmadığı için ayrı bir sorun, hizmet iptali için kaç tane mail attım geri dönüş alana kadar yeni ay yeni fatura ödeme zorunluluğu diye zirvaladilar. Daha sonra ödeme yapmaktan vazgeçtiğim için icraya verdiler. Delirdim artık turknetin İstanbul ofisine gittim derdimi anlattım icraya verdikleri için artık bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bu arada adam maillerimi açtı onun bilgisayarında mail içeriği boş gözüküyor ben telefondan açıyorum belgeler tam. 1 sene boyunca eksik belge diye diye fatura odettiler. En sonunda da icraya verdiler ve yine son faturayi odettikten sonra kapattılar hizmeti. Işin özü şu turknet pişmanlıktır, şans işidir, şansınız yaver gitmezse pişman olmaktan başka seçeneğiniz kalmıyor.
Aga ben rahat 5 türknet kullanmışımdır ondan sonra taşındık vs.vs.
Bu süreçte o kadar memnundumki türknetten.
Ondan sonra VDSL e geçtim 70 MBPS geldi dediler tık yok.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,103
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hat değerlerini atabilir misin

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Ya aga aynısını diyorlar banada çözdük diyorlar aynı.
Ben sorunun modemden kaynaklı oldğunu düşünüyordum değilmiş.

Aga ben rahat 5 türknet kullanmışımdır ondan sonra taşındık vs.vs.
Bu süreçte o kadar memnundumki türknetten.
Ondan sonra VDSL e geçtim 70 MBPS geldi dediler tık yok.
Knk netspeed e geç taahatsüz ise veya başka birine

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,183
Üyeler
153,013
Son üye
raiholy
Top Bottom