Neler Yeni

TürkNet'e Geçilir mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Simon Zenke
Şu an 24 mbps Türk Telekom fibernet kullanıyorum, önümüzdeki ay taahhüt bitiyor. Yeni taahhüt yaparsam fatura 126 liradan 200 liraya yükselecek. TürkNet'e geçmemi tavsiye eder misiniz? Samsun'da yaşıyorum, Türk Telekom altyapısıyla düzgün internet sağlayabilirler mi bana? Türk Telekom'da yıllardır hiçbir sorun yaşamadım, yılda bir ufak sorun yaşasam bile anında çözüyorlar. TürkNet'te aynı hizmeti alabilir miyim?

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hakan AĞCA
2 yıldır kullanıyorum bi sıkıntı yok.

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
Şu an 24 mbps Türk Telekom fibernet kullanıyorum, önümüzdeki ay taahhüt bitiyor. Yeni taahhüt yaparsam fatura 126 liradan 200 liraya yükselecek. TürkNet'e geçmemi tavsiye eder misiniz? Samsun'da yaşıyorum, Türk Telekom altyapısıyla düzgün internet sağlayabilirler mi bana? Türk Telekom'da yıllardır hiçbir sorun yaşamadım, yılda bir ufak sorun yaşasam bile anında çözüyorlar. TürkNet'te aynı hizmeti alabilir miyim?
kardeş senin gibiydim benimde net yavaştı 50 mbs çıkardım şşuan memnunum gayet hızlı paketim bitiyordu 185 liradan sözleşme yeniledim yeni yıla girmeden türknetle ilgili memnun olan da var olmayan da var yorumları okudum sorun olduunda muhattap olabileceğin kimse yok diyorlar o yüzden pek içime sinmedi gittim neti yükselttim mis gibi şuan 50 60 lira ucuz olsun diye bilmediğin yerlere geçme araştır

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Ben de Samsun da yaşıyorum tt altyapısı ile turknet kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Ben turknete başvurdum, bir kaç güne bağlarlar. Giga kullanıcısı değilsen (1000mbit) anında ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi yok evet. Onun dışında kullanan tanıdıklarım var çok memnunlar. Samsun'da durum nasıl olur bilmiyorum bı altyapiniza kaça kadar destek veriyorlar bakar mısınız?

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
ben Türk telekomdan milenicoma geçtim, internet daha iyi çıktı. TT de 95 alırken milenecom da 120 alıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Simon Zenke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de Samsun da yaşıyorum tt altyapısı ile turknet kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım
Teşekkür ederim ben de geçeceğim sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben turknete başvurdum, bir kaç güne bağlarlar. Giga kullanıcısı değilsen (1000mbit) anında ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi yok evet. Onun dışında kullanan tanıdıklarım var çok memnunlar. Samsun'da durum nasıl olur bilmiyorum bı altyapiniza kaça kadar destek veriyorlar bakar mısınız?
Altyapı sorguladığımda 100 mbps gösteriyor, sık sık sorun çıkmadıkça müşteri temsilcisi çok önemli değil aslında.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Merhaba;
Altyapınız TT fiber ise Comnet altyapı sorgulama yapar mısınız? Comnet TT fiber bölgelerinde 1 Gbps internet sunabiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Simon Zenke
Merhaba;
Altyapınız TT fiber ise Comnet altyapı sorgulama yapar mısınız? Comnet TT fiber bölgelerinde 1 Gbps internet sunabiliyor.
1000 mbps çıktı, nasıl oluyor bu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Millenicom geçiniz. Türknet Ping sorunu müşteri hizmetleri ulaşım zor. Vb. Pahalı ve sorun yaşadım.
Millenicom 2016 dan beri kullanıyorum. Türktelekomda var ve Milleni daha iyi.
Onları da araştırayım teşekkür ederim cevabınız için.

etnetalw

80+ Bronze
Comnet farkı dostum.
Eğer maddi durumun varsa gerekli bilgi aktarımını sağlayıp geçiş işlemlerini beraber başlatalım.
Comnet farkıda demesiniz? Türktelekom portunu kiralıyor sadece ne var bunda?
Ona bakılırsa internet kutusu,Poyraznet,Pelicell Gibi şirketlerdede var 1000mbps paket?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom