Arama sonuçları: *

1. oguzunluerler1

Tüm kriterler göz önüne alınarak hangi İSS seçilmelidir

Başlıktaki gibi sorum sizlere. Mümkünse teknik açıklamalarla ve öğrenerek seçmek isterim. Yoksa içim rahat etmez. (Comnet hariç Canere gıcığım :))
  2. oguzunluerler1

Comnet İSS Gerçekleri

Caner sen ya cok buyuk bir yalancisin ve firmada calisiyorsun ya da internetini bedavaya getirmek icin milleti divane gibi kaziklatmaya calisiyorsun. Utanmadan da burda hala nasil cevap verebiliyorsun ben anlamiyorum ben olsam morarmis caner olmustum simdiye
  3. oguzunluerler1

Türknet zamların dan sonra yeni tarayıcı arıyorum

Geyik yapiyorum aslinda. Burada comnetten birisi var forumda herkese comnete gec deyip duruyor ona cok gicigim surekli reklamini yapiyor :D onun disinda konuya super hakim oldugum soylenemez.
  4. oguzunluerler1

Türknet zamların dan sonra yeni tarayıcı arıyorum

Naparsan yap comnet alma.
  5. oguzunluerler1

Öneri Zamlar Gelmeden İSS'lere Göz Atıyoruz

Forumu resmen reklam yuvasina dondurdun caner. Yeter be. Yeter. Edit: yeni baslik sanip bir sinirle yazdim.
  6. oguzunluerler1

COMNET ISS nasıldır?

Yan hesabidir allah bilir malum kisinin. Nefret ettim ulan. Bogazimi kesseler comnete gecmiycem.
  7. oguzunluerler1

Yardım Millenicom hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yine baslamis spam allah kahretsin mod yok mu durdurun su adami lutfen ya.
  8. oguzunluerler1

Öneri TTNet vaat ettiğini vermiyor.

Canerim yeni hesap mi actin yoksa canerimm
  9. oguzunluerler1

İnternet Servis Sağlayıcları Bilgi Edinme ve Yardımlaşma Konusu

Hani tarafsizdin caner. Hani comnet kullanicisiydin sadece caner. Ne yalancı bir adammışsın sen caner. Neden böyle yaptın. He. Ayrıca "İSS önerileri hakkında konular artmaya başladı" diyorsun ya kardeşim. Günde 3 konu sen açıyorsun hem de her forumda, senden başka açan da yok. Allah aşkına...
Top Bottom