Arama sonuçları: *

1. Faveouls

VALORANT VAN 84 HATASI

Afk bani yiyenler hemen ticket atsin ugrasirsiniz valla :D 1 hafta ban + 5 mac 15dk cezami yeni bitirdim, su olay yuzunden tekrar 1 hafta + 5 macligina 15dk ceza aldim.
  2. Faveouls

Riot Games LoL icin Windows 7, 8 ve 8.1 Destegini 21 Subat'ta Sonlandiriyor

Onun sebebi windows 7, 8 ve 8.1'in guvenlik aciklarindan kaynakli buyuk ihtimalle. Cunku LoL'e de Vanguard getirecekler, sorun yasamamak adina direkt windows 10'dan asagisinin destegini kesmislerdir diye dusunuyorum.
  3. Faveouls

Valla sezon 5'de baslamistim LoL oynamaya, cok saolsunlar o zamandan su ana kadar ne kitlesi duzeldi ne de sorunlari.
  4. Faveouls

Artik patates sistemlere sahip laptop ve is yeri tarzi, 30-60fps alan bilgisayarlarda LoL oynanmayacak. Halen daha Windows 7, 8 ve 8.1'de ciddi bir LoL oyuncu kitlesinin oldugunu asikar gibi. Sanirim ileriki surecte Vanguard'in LoL'e eklenecek olmasindan kaynakli, eski isletim sistemlerinde...
  5. Faveouls

valorantta skinlerin ingilizcesini nerden buluruz

Buyur, ValorantFandom.
  6. Faveouls

CS 2 Seçkin de hileciler cirit atıyor!

Kimse hile gelmiyor demiyorki.
  7. Faveouls

CS 2 Seçkin de hileciler cirit atıyor!

Emin ol Valorant'da hileciler oyuncu sayısı/ortalamasına göre daha fazladır. Arduino aim hileleri, wallhackler ve daha fazlası valo'da dolu. CS2'de hileciler bi nebze daha az emin olabilirsin. Şu an zaten bi gecikme sorunu var sen rakibi görmeden falan ölüyorsun, onun dışında aşırı hile dolu...
  8. Faveouls

gamesatış mı daha güvenilir gamermarket mi

Gamermarkt'a bulaşma hesaba bir şey olsa ilamsız icra davası açıyorlar hemen. Tamamiyle satın alan kişiyi savunuyor Gamermarkt.
  9. Faveouls

Yardım Valorant Saçma Ban Sistemi?

Hayatında başarılar diliyorum...
  10. Faveouls

Yardım Valorant Saçma Ban Sistemi?

Şunu söyleyeyim oyuna 3. parti bir yazılım inject etmeye çalıştıysan ban yemen çok normal. Skin hilesi tarzı bir şey olur vs. bu hiç fark etmez. Valorant'ı beta zamanından beri takip ediyorum ve hiç haksız yere kalıcı ban atmadı bana. Ben bilinçli şekilde valorant'a 3. parti yazılım inject ettim...
  11. Faveouls

CS:GO Kapsüller alınır mı?

En az 1 yılı var değerlenmesi için. İşte o dediğiniz değerlenme olayı her yıl farklı olmuş o yüzden araştırın demiştim. Herkes durumun farkında kar yapmak için alıcaktır fakat kim daha uzun süre tutarsa o daha fazla kazanacak orası kesin.
  12. Faveouls

Ben almayı düşündüm fakat hangisi değerlenir cidden bilemiyorum. İyice bakın kapsülerin içerisindekilere ona göre alın 100TL ile.
  13. Faveouls

Kapsülleri açma, kırmızı çıkartma ve imzalar dışında kar getirmiyor. Alıcaksan 1000TL veya daha fazla bir bütçe ile alırsın en az. 1-1,5 yıl içerisinde en az 2-3 katına çıkıcak zaten o zaman satarsın. Geçen yılın Stockholm 2021 kapsülleri öyle oldu ama geçen yıl meydan okuyanlar çıkartmalarının...
  14. Faveouls

CS:GO vs Valorant, neden?

Ben artik aralarinda fark goremiyorum, en bastan cs'yi savunmama ragmen. Kitle desen CS'de Ruslar Valorant'ta Turkler. Anti-Hile sistemi vs. de umrumda degil artik. O kadar fazla kendini gelistirme arzusu olmayan, cahil insanlar ile(belki de yas ortalamasi daha dusuk oldugu icin) dolu ki 2-3 mac...
  15. Faveouls

Valorant random hesap

Bios versiyonu değiştirince donanım banınız kalkıyor valorantta. Anakarta atıyorlar, onun için de bios versiyonu değiştirmeniz yeterli. Doğru düzgün sitelerden alırsan %100 alıcıyı koruyorlar bilgine. Ban yediğinde iadeni gerçekleştirirler, anlayabiliyorlar senin mi karşı tarafın mı hile...
  16. Faveouls

Valorant'dan ban yer miyim?

Büyük ihtimal sende ban yiyeceksin.
  17. Faveouls

Valorant ekran kartı sürücüsü çöktü hatası

Aynısı bana da oluyor, valorant bozuk bozuk diye her böyle konuların yorum kısmına yazıyorum ama kimse anlamıyor sanırım. Valorantta olan hiçbir hata sizin bilgisayarınızın problemi değil bilginiz olsun. Oyun o kadar bozuk ki anlatmak mümkün değil. Çözüm olarak driverları kaldırıp sıfırdan...
  18. Faveouls

Valorant Londra sunucusuna geçme deneyimim

O dediğin şey lolde, muteleyip oyun kazanman, kendini geliştirmen fps oyunları için geçersiz.
  19. Faveouls

gta 5 yüklerken şöyle bir ekran geldi ne yapıyım korkuyorum

Boş alaka yaptı arkadaş.
  20. Faveouls

gta 5 yüklerken şöyle bir ekran geldi ne yapıyım korkuyorum

Adam ya adam geldi adam hahahaaa
Top Bottom