Arama sonuçları: *

1. Leonidax

LoL Sana Özel Kostümlerde Hangi Kostüm Daha İyi?

Anivia kötü bence normal skinden bir farkı yok sadece kara efektler yapmışlar alın size kara buz anivia demişler bu kadar.İstiyorsan internetten skin spotlight videoları var seyret ama benim tercihim kesinlikle swain tarafında olurdu her ne kadar swainde 2 skininde olsa da canın istemez birini...
  2. Leonidax

CSGO VAC'lı hesaptaki eşyalar satılıyor.

öyle bir şey olsaydı bazı kişilerin hesabında milyonlarca liralık skinler var onlar çoktan çekmişlerdi skinlerini.
  3. Leonidax

Ets2 Mp'Yi Kaydetmek İçin Program Önerir Misiniz?

eyw hocam sollamaya çıktıysan karşıdan adam geliyorsa sakın birinin üstüne çıkmaya çalışma arkadakiyle aranda mesafe olsa bile yandaki çimler boşsa direk çimlere çık benden tavsiye :D
  4. Leonidax

Ets2 Mp'Yi Kaydetmek İçin Program Önerir Misiniz?

obs ayarları bu bide abode premiere den videonun kesimini felan yaparsın cillop gibi oluyor 2 3 yıldır böyle kullanıyorum ben tek sorun 60gün ban yedim :D
  5. Leonidax

loldeki hesabımı gurbete yollayacağım

en azından veriyorlar öyle düşünün bence sonuçta anlaşmaları bitti diye biliyorum yeniden anlaşma yapmayadabilirlerdi buna çok şükür :D 250rp daha yatırıp vahşi batılı katarina skini almayı planlıyorum ben
  6. Leonidax

riot hesabımı satıp destekten geri çektim bir şey olur mu ?

bu arada hala soruma cevap alamadım site üzerindenmi satış sağladın gamermarkt tarzı yerlerdenmi ?
  7. Leonidax

kendin demedin mi :D satış yasak diye elinde belirli fotoğraf veya yazışmalar varsa bide kanıtlarsa patlarsın
  8. Leonidax

adam zorlarsa bu işi hesabını kapattırabilir bu arada :D
  9. Leonidax

yani belki adamın maddi sorunları vardı şimdi verdi çalmanız çok yanlış bi davranış olmuş inşallah bu hatanızdan geri dönersiniz
  10. Leonidax

nerden satışı yaptınız ? bu arada bir şey olmaz attığınız platform gamermarkt felan değilse ama dediğinize göre değil heralde ben çok çektim böyle ben hesabımı satıyodum paramı atmıyordu öyle çekiyorum hesabı kendime halada aktif olarak kullanıyorum ondan bişe olmaz merak etme ama nerden sattın...
  11. Leonidax

Bu çara karşı nasıl oynayabilirim?(LOL)

e sini dodgelayabildiğin sürece r attığındada kaçtığın sürece çoğu heroyla alırsın bence illaoi r attığında direk kaç çok fena can çekiyor ağır yara itemı alsan bile çekiyor ondan direk kaçıcaksın veya kırbaçları dodgelaya dodgelaya kesmeye çalışıcaksın
  12. Leonidax

Ucuza Rainbow six siege

bi ara öyle fiyat gördümde tam anımsayamadığım için yanlış bilgi vermeyeyim dedim 🤭
  13. Leonidax

Ucuza Rainbow six siege

epic gamesta 25tl gibi bi fiyata düşebiliyor alacaksan steamdada 43.50tlye kadar düştüğünü gördüm maximum
  14. Leonidax

Valorant sizce bu bıçağı almalı mıyım ?

beyler bu kadar parayı nası alıyosunuz çok merak ettim :D sonuç olarak 2k vp 130tl felan yani benim bildiğim yoksa 30tl felanmı benmi bilmiyorum :D
  15. Leonidax

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor [Fiyatı da Hiç Uygun Değil]

şimdi bisaniye ben parayı vermedim ama 21sw primeım benim hesap şu anda normal 130tl almış gibi bişeymi yoksa 2hafta içinde benimdemi hesabım kilitlencek bilgisi olan varsa yazabilirmi çok aklım karıştıda arkadaşlarda çok konuşunca tam anlayamadım arkadaşlar sen 21sw olsan bile gidicek diyor...
  16. Leonidax

Riot hesabımı satmak istiyorum

kanka valoda hiç skinin varmı
  17. Leonidax

hocam o lol hesabı zaten 100 110 felan ediyor valo hesabıda vericek üstüne gold ranklı eğer içinde skin varsa 150den üstüne bile gidebilir diye düşünüyorum ben
  18. Leonidax

aa doğru valoda vardı dimi unuttum skin varmıydı valo hesabında yoksa sadece ligmi
  19. Leonidax

100a koyun hesap silver diye 10tl felan oynuyor arada :p ama max 110a felan koyun pazarlık payı vardır felan diyin 100e kadar düşün size kalmış bişey
Top Bottom