Arama sonuçları: *

1. Gorfo

Fitness yaşı kaç olmalı

Alırlar sorun olmaz akşam belli bir saatten sonra almazlar akşama kadar sorun olmaz
  2. Gorfo

Fitness yaşı kaç olmalı

Başla kardeşim yaşın müsait
  3. Gorfo

6 Ayda Kas Yapabilir Miyim?

Vücudundaki en iyi gelişimi ilk sene alırsın bu seneler geçtikçe azalır 6 ay kısa bir süre değil o sürede oturaklı bir vücut yapılabilir
  4. Gorfo

Bir anda çok fazla ağırlık kaldırmanın riskleri nelerdir

Bişey olmaz kardeşim baaaaaassss
  5. Gorfo

Çok Zayıfım Fitness'a Başlamalı Mıyım?

Salona yazıl çok güzel kilo alırsın fazla efor sarf ettiğin için fazla da yiyorsun hem genişler hemde sağlıklı kilo alırsın onu diyen diyetisyene zumbala bumbala dansı yapayım
  6. Gorfo

Spor yapan arkadaşlar hedefiniz nedir ?

41 kol 135 omuz 112 göğüs mü tam bir ergensin sen tam bir ergen verdiği verilere bak eleştiriyi kabul et hemen kıskanıyorsunuz triplerine girme buda sana yazacağım son yazıdır asla 18 aylık bir vücut yok o attığın resimlerin arasında da nerden baksan 5-6 sene vardır o fotolarda çocuk olduğun...
  7. Gorfo

İyi bölgen yok sorun orda shahbahss vücudun yok klasik 3-4 aylık vücut ergen kollarini büyük bulmadım Max 34 cm kol zaten akahhahaha
  8. Gorfo

Kas metabolizmasi nedir arkadaşım ? Öyle bişey mi var. Kas fizyolojisi vardır Herkesin bir kilo alıp vermediğini bende biliyorum ki arkadaş çabuk kilo alabilen biri olsaydı üstteki gibi zargana olmazdi bana kilo alıp vermeyi öğretiyorsun benim yukarıda gördüğüm ilk attığı fotoların eski olduğu...
  9. Gorfo

Kendi kendine gülüyor ergen :) ortada 2 senelik bir vücut asla yok bu 1 ortada 30 kg lik sporla alınan kas kütlesi asla yok bu 2 diğer attığın fotolar bariz çocukluk fotoğraflarin bu 3 ortada vücut da yok bu 4 ben ortada vücut görmüyorum ilk 1 senede alınan kas kütlesi diğer senelerde asla ilk...
  10. Gorfo

200 Tl Spor Aleti Takımı

Nasıl söylemek istersen .d
  11. Gorfo

Sen tam bir ergensin sizin gibileri ben çok iyi biliyorum şu attığın iskelet fotoğraflar çocukluğundan kalma net 18 ayda yaptığım diye attığın vücutta ben hiç bişey görmüyorum Max 3-4 ayda yapılabilecek biceps ve hafif küçük bir omuz ne tricepsin var ne kanatların var ne göğsün var olmayan şeyle...
  12. Gorfo

200 Tl Spor Aleti Takımı

Dumbbell al kanka
  13. Gorfo

Ben 30 kg lik bir değişim görmüyorum Max 10 kg
Top Bottom