Neler Yeni

Çok Zayıfım Fitness'a Başlamalı Mıyım?

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara
Amaç daha hacimli ve sağlıklı bir vücut ise spora başlamalısın.aynı zamanda hobi olarak düşünüyorsan.eğer sadece kilo almak istiyorsan merak etme yaşın ilerledikçe metabolizman yavaşlayacağı için kilo alacaksın.Bence dert etmene gerek yok.emin ol spor yapmadan kilo alırsan daha sağlıksız oluyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet salıh salar
Amaç daha hacimli ve sağlıklı bir vücut ise spora başlamalısın.aynı zamanda hobi olarak düşünüyorsan.eğer sadece kilo almak istiyorsan merak etme yaşın ilerledikçe metabolizman yavaşlayacağı için kilo alacaksın.Bence dert etmene gerek yok.emin ol spor yapmadan kilo alırsan daha sağlıksız oluyorsun.
Belki de yeteri kadar almıyorsundur sen spora başla farkı görürsün
Spora gidip diyetisyeni bırak. Senin için daha yararlı olur. Diyetisyenler %90'lık bölümü spordan bir haber kesimdir. Gidip sedanter bireylerden para kazanmaya devam etsinler. Vücut geliştiren bir kişi eğitim almamasına rağmen daha bilgilidir.
cevaplarınız için teşekkürler haftaya pazartesi 1 aylık bir deneme yapıcam ve umarım kilo alabilirim :)

Ensar Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,379
İsim
Ensar Bey
cevaplarınız için teşekkürler haftaya pazartesi 1 aylık bir deneme yapıcam ve umarım kilo alabilirim :)
Spor salonu hocalarından program alma çoğunun kolu (kol en sevdiğimiz bölgedir ve en bilinen bölgedir örnek o yüzden buradan) 45 CM'i geçmiyordur senelerdir de idman yapıyorlardır, git Shredded Brothers'dan, Serdar Aktolga'dan PT al, prof. destek alman spor salonundan öteye çıkmayan hocalardan daha iyidir.

He bu arada aklında olsun spor salonun da ki hocaların hepsi TR şampiyonu TR 3.'sü veya IFBB Pro Card sahibi oluyorlar
Tabi yersen

• Hahaha
Reaksiyonlar: f0ze

seniyazdim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Ali Arslan
Diyetisyenden devam et üstte 1 aylık salona üfleyip gelenlere aldırma doktorun doğru söylüyor senin zaten bu kiloda alman metabolizmanın çakı gibi hızlı olduğunu gösterir salona gittiğin zaman bir tane hoca kayıt yapana kadar sana en güzel vakitlerini geçirir sonra dümenden bir antrenmanla full body yaptırır 1 ay boyunca kilo almayınca da seni 3 4 ay hapseder o antrenmana boşuna gitme yani ben de 2 sene once seninle aynı kilodaydim boy 179 evde kendim öğünlerimi düzenleyip barfix şınav squat gibi hareketleri çok az yaparak ve yemeğe çok abartarak 10 kilo aldım ve hemen yağlandım hızlı kilo almak istiyorsan full makarna basacan , tavuk göğsü yemeye çalışacan ve antrenmanını dozunu kaçırmayacan yoksa direk yediğin yemekler yanar 2 sene oldu şuan 72 kiloyum hafiften göbek var ama umrumda değil 55 kilodan iyidir. Bu arada bu evde çalışma mevzusuna başlamadan önce 2 ay salona gittim ve pro gainer kullandım whey de kullandım hepsi cacık kilo verdirdiler hep weider marka almiyosan hic bulasma supplementlere sadece doğal yemek tüket yoğurt ,peynir,tavuk, pilav ve makarna bunlar senin en etkili arkadaşların olacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu anda salona gidiyorum bu arada 70 kilo olduktan sonra yazıldım ve en iyi zaman o olacaktır senin için burada 2 yıllık bir zargana tecrübesi konusuyor ama istersen üstteki arkadaşları da dinleyebilirsin.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Endokrinoloji doktoruna gidip metabolizma bezlerine baktır tavsiye ederim çünkü hızlı çalışan kişiler zor kilo alır benim normalden daha yavaş çalışıyor fakat ilaç ile normal düzeye geliyor tabii bunların yan etkileri var vücuttaki organlara

JassasJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Ela Bosak
her diyetisyen randevuma gittiğimde bir makinede kilomu ölçüyor ve bana çıkan kağıdı veriyor ve başladığımdan beri yağ oranım %3, 5 kilonun 5 inide kas olarak almışım cevap verme olayı da ebeveynlerim daha çok zayıflarsın diye gym'e göndermek istemiyor
eğer gerçekten yediğine dikkat ederek spor yaparsan sağlıklı bir şekilde kilo alırsın yani direkt zayıflamazsın

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,152
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Vücuttaki yağ spor ile kasa dönüşür yeterli yağ oranı yoksa kas olmaz bu aldığın yağları da sağlıklı alman lazım cips kola ile kilo alıp spor yapmaya kalkma

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Her zaman olduğu gibi sağdan soldan duydukları veya kendilerinde etki gösteren yolları tek doğruymuş gibi anlatan yorumlar gelmiş. Gülüp geçiyorum. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet salıh salar
Cevapları okuyunca gerçekten kafam karıştı bu cuma diyetisyen randevum var cuma günü randevudan sonra yazdıklarınızı değerlendirip bir karar verecem teşekkürler cevaplar için

seniyazdim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Ali Arslan
Cevapları okuyunca gerçekten kafam karıştı bu cuma diyetisyen randevum var cuma günü randevudan sonra yazdıklarınızı değerlendirip bir karar verecem teşekkürler cevaplar için
Doktorunu dinle bence ama bazıları para cukkalamak içinde randevu uzatabiliyor.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Salona yazıl çok güzel kilo alırsın fazla efor sarf ettiğin için fazla da yiyorsun hem genişler hemde sağlıklı kilo alırsın onu diyen diyetisyene zumbala bumbala dansı yapayım

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
spor salonundaki hocalar program yazıyo 4 ayda daha fazla kilo alırdın

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet salıh salar
Doktorunu dinle bence ama bazıları para cukkalamak içinde randevu uzatabiliyor.
hocam devlet hastanesinde diyetisyene gidiyorum cebimden para çıkmıyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

spor salonundaki hocalar program yazıyo 4 ayda daha fazla kilo alırdın
Salona yazıl çok güzel kilo alırsın fazla efor sarf ettiğin için fazla da yiyorsun hem genişler hemde sağlıklı kilo alırsın onu diyen diyetisyene zumbala bumbala dansı yapayım
Teşekkürler cevaplarınız için başlıcam gibi duruyo hadi hayırlısı

Top Bottom