Arama sonuçları: *

1. Samet Durden

Vücüdümdan memnun değilim küre girmeli miyim?

1692026930 18 yaşındayım ve kas kütlemin gerçekten yetersiz olduğunu fark ettim çok zayıf olmama rağmen hala daha belim çok kalın kollarım çok küçüldü omuzumda ki çukurlaşma çok belirgin olmaya başladı bende şu anda temiz bulka girip kas kütlemi arttırmaya çalılıyorum ve yakın bir zamanda...
  2. Samet Durden

Vücüdümdan memnun değilim küre girmeli miyim?

Yaklaşık 1 2 senedir spor yapıyorum ama son 2,5 3 aydır yediklerime sıkı dikkat ediyorum 1700 kalori 200 gr protein ile beslenebiliyorum ama vücüdüm hala daha yağlı ve hiç sıkı değilim bel çevrem kollarım göğüsüm hala yağlı yaklaşık 12 kilo falan verdim bu 3 ayda şu an 92 kiloyum ve vermeye...
  3. Samet Durden

Spor yapıp beslenmeye dikkat etmemek

Ben uzun süredir spor yapıyorum ama sürekli aralar verdim şimdi ise 4 5 aya yakındır spor yapmaya devam ediyorum 185 boyunda 100 küsür kiloyum ama beslenmeme tam olarwk dikkat edemiyorum almam gereken proteini alıyorum fakat şeker tüketmeyede devam ediyorum arada yememem gereken yemekleride...
  4. Samet Durden

Barfix performansımı nasıl geliştirebilirim?

Hocam youtubeye yazarsan bunu barfix çubuğunda yapılan bir kaç hareket var ters barfix gibi bekleme gibi hem hareketi görürsün hemde daha doğru bilgi verirler
Top Bottom