Arama sonuçları: *

• Users: Siene
  • In Sağlık
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. S

Diş fırca onerisi elektrikli

Ben kullandığımı önerdim senin attığını bilmiyorum ama araştırırken hepsi aynı bazılarının yavaş çalışma özelliği falan var demişlerdi o da gereksiz geldi bana.
  2. S

Diş fırca onerisi elektrikli

https://amzn.eu/d/35iOVma 2 senedir kullanıyorum memnunum. Tek eksiği şarj ışığı yada göstergesi yok. Sadece şarj ışığı içinde fazla para vermeye gerek yok haftada 1 kere şarj etsen yeterli. D150 de bak fiyat farkına değerse onuda alabilirsin.1 adet yedek başlık ve tutucu standı farkı var...
  3. S

Fazla Pepsi Tüketimi Hakkında Danışacağım.

İleri yaşlarda doğacak sorunların ; Dişlerin çürüyecek. 30 larına gelmeden diş ağrısı yüzünden hayatın zindan olucak. Daha ileriki yaşlarda dişlerçn döküleceği için takma dişlerle doğru düzgün birşeyi çiğneyemeyeceksin. Şeker hastası olursun yediğin hiç bir şey tat vermez ki zaten sürekli perhiz...
  4. S

Eşcinsellik, Freud, Oedipus Karmaşası

Sen bence yazmadan önce diğer yazıların gibi yapay zekaya başvur çünkü yazdıklarının arasına sırf kültürlü gözükmek için Freud den alıntılar eklemeye çalışıp yazılarını daha da anlamsız kılıyorsun. İnsanlar iki okumayla böyle derin anlamlı çıkarımlar yapabilseydi 80 küsür yıl önce ölen birinin...
  5. S

Bunlar görüş değil. Kitaptan okuyup hatta belki de yapay zekaya sorup cevabını buraya yapıştırdığın şeyler. Bu yazdıklarını tamamı ile kavrayacak zihin yapısına sahip olmak bir psikolog için bile yıllarını alacak bilgi birikimi gerektirir. Millet sana tek laf söyleyince kudurursun şu yazdığın...
  6. S

İnsan değilsiniz diyorsun , homofobilikle suçluyorsun , manyak mısın diyorsun ve ben agresif oluyorum ? Caner e daha önce de yazdım ama umurunda bile olmuyor sadece sen ve 1 kaç kişi haklısın deyince coşup daha da saçma sapan yazılarına devam ediyor. Yazıp yazıp bu aptalca konuları yukarı...
  7. S

İnsanlara sürekli ben gayım ben oyum ben buyum diye dayatıp sonra laf edince homofobiksiniz , insan değilsiniz diyemezsin. Hayvandan farkımız cinselliğimizi meydanda değil kendi özelimizde yaşamamız. Cinselliğini ortaya açanlar mı yoksa kendi özelinde yaşayanlar mı insan oluyor ? Zaten...
  8. S

Forum kullanıcıları dediğin gibi homofobik olsaydı ilk sorulan soru cinsel tercihleri olurdu ama burada kimse kimseye cinsel hayatıyla ilgili şeyler sormuyor. Cinsel yöneliminiz kimseyi ilgilendirmiyor bunu anlayın artık. Üsteleyip durup insanların bam teline basıyorsunuz sonra laf söyleyince...
  9. S

Gıdıktan Nasıl Kurtulunur?

Gıdıkla kilo ne alaka dedim. Sonra heralde kilo alınca el şakası falan yapıyorlar ondan rahatsız olmuştur kurtulman için piskoloğa gitmen lazım diyecektim ki gıdı dan bahsettiğini farkettim. Kilo verince deri kendini toparlar ama biraz zaman alabilir. Paran çoksa gerdirebilirsin. 😃
  10. S

Parmakta Dolama, (Paronişi) Hakkında

Sürekli elimi bir yere vurduğum için bana da çok oluyor bu tabi böyle iltihaplı değil kırmızı şişkinlik oluyor. Bol bol yıkayınca fazla sürmüyor geçmesi birde iltihap toplarsa yumurta zarı doluyordum daha hızlı iyileşiyordu. İlaç işinden bende iyice soğudum o yüzden farklı tedavileri abartmadan...
  11. S

Hangi şarjlı diş fırçasını tercih etmeliyim?

D150 ile tek farkı yedek başlık koyma aparatı birde yedek başlıkmış. Yedek başlık fiyatına göre tercih edebilirsin. 2 Li paketler var onlarda ucuza geliyor eğer 2. Yi kullanıcak biri varsa evde çünkü tek şarj aleti çıkıyor.
  12. S

Hangi şarjlı diş fırçasını tercih etmeliyim?

D100 ucuzsa al gitsin kendim kulanıyorum almadan önce araştırdım hiç bir farkı yok. D150 de sanırım şarj ışığı vardı farklı olarak D100 de hiç ışık falan yok şarj olup olmadığını anlayamıyorsun. Birde siyah olanlarda tek mod var diğer renklerde hassas mod falan var ama işe yarıcanı sanmam...
Top Bottom