Arama sonuçları: *

1. G

🔴 Çinliler bir insanı 3 günde öldüren virüs çıkarttılar!

salın olm bu virüsü siz de rahatlayın bizde nüfus azaltmak için her yolu deniyorlar 1716885918 sonra kazaraa bu virüs bir yerden çıkar felan hahaha
  2. G

Kolonoskopi ile apandiste bakılabilir mi

Kolonoskopi ile apandiste bakılabilir mi
  3. G

Tuvaletim gelince içimi anksiyete, kaygı kaplıyor

Kolonoskopi ile bağırsağında baktırmanda fayda var ama devletten alırsan 6 ay sonrasına veriyor gastroenteolojiden randevu al dışkı testi yaptır belki bakteri olabilir bağırsağında 1692606404 Tuvaletten çıktıktan sonra tam anlamıyla boşalmış hisediyor musun
  4. G

hemoroid için ameliyat mı daha iyi lazer mi ?

olduktan sonra tekrar bir problem oldu mu ne zaman oldunuz 1691657252 bide nerde oldunuz
  5. G

muhtemelen doktora danışıp özelde yaptırmak mantıklı çünkü kolonoskopi randevusu aldım devletten bana 2024 8 şubata verdi kim öle kim kala o zamana
  6. G

hemoroid ile ilgili lazer ya da ameliyat olanlar da yaşadığı sıkıntı gidip gitmediğini belirtirse güzel olur
  7. G

acil doktoruna gitmiştim bir sıkıntımdan dolayı fitil yaparken çok acımıştı bağırdım baya tuvalete gidince kanlı dışkı yaptığımı farkettim zaten hemoroidim vardı bir tane daha hemoroidim çıktı üstüne hemoroid almak için ameliyat mı daha iyi olur lazer mi
  8. G

bu ilacın üzerinde ne yazıyor lütfen yardımm

Ben de öyle düşündüm sanırım öyle gibi
  9. G

bu ilacın üzerinde ne yazıyor lütfen yardımm

mavi olan yerde ne yazıyor aşağı kısımda hala anlayamadım tok yazıyor en aşağıda ama onun üstünde ne yazıyor doktor 1 günde 4 kere içilmesi şartıyla musil ilacı verdi bende dün aldım ama kaç ölçek yazıyor ne yazıyor okuyamıyorum yok mu bi eczacı allah için yardım etsin
  10. G

kan verme ve serum da unuttuğum bir olay yardım eder misiniz

su içiyordum bu nasıl emoji :D 1687174806 sağolasınız
  11. G

yani biliyorum biraz eğlenceye vuruyorsunuz yalan yok türkiyede yaşaya yaşaya pek iyi bir ruh sağlığım kalmadı
  12. G

zorlanmadım da kan akıcaktı pamuk koydum valla okb bastı sağlık konusunda biraz tedirgin oluyorum o yüzden yazma gereği duyuyorum bir yere çünkü hiç bir bilgim yok yani
  13. G

acile gelmiştim serum yemiştim sonra kan vermiştim ondan sonra boşluğuma gelmiş eve geçtim ama iğneyi çıkarttırmayı unuttum ben bunu kendim çıkarttım yani bilmiyorum yanlış bir şey yaptım mı çok mu kafaya taktım bilmiyorum ama bir sıkıntı olur mu hemşire sonuçta bu konuda bilgili benim pek bir...
  14. G

şiddetli kabızlığım var lütfen yardım edin

yapmaya çalışıyorum sağolun yine kimsenin başına gelmesin 1686678296 sağolun arkadaşlar yazdıklarınız için kimsenin başına gelmesin
  15. G

annemde şakasına dedi hep gerçekten işe yarıyor mu tam ıkınıyorum çoğu şey çıkıyor ama o son şey çıkmıyor bir türlü 10 gündür düzelemedim 1686678052 neyden oldugunuda biliyorum aslında çok ceviz fındık yedim bi ara kesin o yüzden oldu bayadır kabız olmuyordum 1686678075 yapıyorum hocam ama...
  16. G

bundan daha önce doktora gitmeden bir şeyler yapmaya çalışmıştım doktora gittim duphalac ilacını verdi kullanıyorum ama çok etkisini göremedim artık midem bulanıyor tuvalete çıkamamaktan önerdiğiniz şunu yapın etkisini ben gördüm dediğiniz bir şey varsa allah aşkına önerin dayanamıyorum artık
  17. G

skolyoz olmak kabızlık yapar mı?

sağolasın tekrardan gidicem yakın zamanda
  18. G

arkadaşlar sağolun cevap verdiğiniz için sormamın sebebi karın kaslarım biraz daha açık belim biraz daha gergin olduğundan acaba bu ıkınma olayında karın kasları yetersiz mi kalıyor diye düşünmüştüm
  19. G

bir sıkıntıdan ötürü skolyozum var ve daha önce kabız olmadığım kadar kabız olmaya başladım yediğime içtiğime dikkat etmeye çalışıyorum bir sefer çok sıkıntı çektim sonra düzelmiş gibi oldum zaman geçti bir daha oldum arada bir çikolata yiyorum da öyle aman aman da değil anlayamadım
  20. G

skolyozum var ne yapmam lazım

ya marka adı vermek istemiyorum ama oyuncu koltuğundan oldu bi gün abim dedi gel sana koltuk alalım dedim alalım çokta iyi bilinen bir koltuk ama olay koltukta değil tam olarak ben oyun oynarken veya bişey yaparken 90 derece oturuyorum ve böyle olunca da bir şey oynadığımda arkam boş kalıyordu...
Top Bottom