Neler Yeni

skolyozum var ne yapmam lazım

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Adam derecesini yazmamış ki yanlış bilgilendirme yapmayın. İleri derecelerde ameliyat gerekebiliyor düşük derece ise spor yaparak büyük ölçüde düzeltebilir
Düzeltilemez. Skolyozun derecesi ameliyat harici düşmez. Bracing eğer prograsive bir skolyozunuz varsa işe yarayabilir o da bel bağlanacak bir tedavi değildir. Arkadaşın sırt ağrısı skolyozdan kaynaklanmıyor olabilir.

Megan

80+ Silver
Düzeltilemez. Skolyozun derecesi ameliyat harici düşmez. Bracing eğer prograsive bir skolyozunuz varsa işe yarayabilir o da bel bağlanacak bir tedavi değildir. Arkadaşın sırt ağrısı skolyozdan kaynaklanmıyor olabilir.
Kendim yaşadım kendimden biliyorum kendim fizik tedaviye gititm doktorlardan duydum o kadar araştırdım. Sen şimdi tüm doktorların söylediğine, internette bununla ilgili tüm bilgilere karşı çıkıyorsun. Kanıtla bari inanalım

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
doktora gitmiştim bana ya yüzücen ya da barfiks çekicen demişti barfiks çekiyorum asılı kalıyorum zaman zaman da ama ağrı geçmiyor gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum bazen ağrı çok oluyor bazen olmuyor sandalyemi değiştirmemle oldu bu skolyoz zaten çok rahat etmediğimden 1 hafta sonra değiştirdim ama bana bıraktığı hediye bu oldu ... herhangi bir çözümünüz her hangi bir teknik ne varsa açığım gerçekten yardıma ihtiyacım var bu konuda
Hocam sandalyeden kastınız nasıl oldu ? benimde sandalye var sırtı çok ağrıttığından omurgam yamuk yatarak oturuyorum.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
Hocam sandalyeden kastınız nasıl oldu ? benimde sandalye var sırtı çok ağrıttığından omurgam yamuk yatarak oturuyorum.
ya marka adı vermek istemiyorum ama oyuncu koltuğundan oldu bi gün abim dedi gel sana koltuk alalım dedim alalım çokta iyi bilinen bir koltuk ama olay koltukta değil tam olarak ben oyun oynarken veya bişey yaparken 90 derece oturuyorum ve böyle olunca da bir şey oynadığımda arkam boş kalıyordu çünkü oyuncu koltukları bildiğiniz gibi daha çok uzanarak millet oynuyor yani benim koltuğum öyleydi 1 hafta ağrı yapınca bıraktım ağustos gibi ve böyle işte koltuğun kattığı şey bana bu oldu bir daha elimi sürmem zaten normal koltuklarını, yıllarca kullandığım 90 derecelik sandalye hiçte ağrı sızıntı çıkarmamıştı bana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,973
Üyeler
154,161
Son üye
woxy4731
Top Bottom