Arama sonuçları: *

1. Y

Jinekomasti var gibi

ailenizden biriyle gidip baktırın kendi kendinize teşhis koymaya gerek yok zaten bu yasta ameliyat yapmaz bu yaslarda toparlayabildiğin kadar toparla hic yoktan 2-3 sene icinde duruma göre bakarsınız
  2. Y

40-50 kilo verilirse deri sarkması olur mu?

6 ay icinde verdim ama gercekten işkence cektirdim kendime yapmaya değmez spor olarak ağırlıklı seyler yapmaya kendimi zorlamaya yonelik seyler yaptım 1696081137 sunu soylim her yerim yırtık icinde bütün vücudum boydan boya benim hosuma gidiyor catlaklar verdiğim emeği hatırlatılıyor ama pek iç...
  3. Y

40-50 kilo verilirse deri sarkması olur mu?

sadece deri sarkmasına cevap verecegim ben 141 den 77 lere kadar indim kısa bir zaman icinde pek saglıklı yollarla yapmadım ama sarkma olmadı fakat derim baya esnek oldu sporla toparlayınca suan sorunum yok 22 yasındayım düzgün verdiğin sürece sıkıntı olmaz
  4. Y

1 aydır yürümedim nasıl alışırım

aynı sorunu kolum ve elimde yasadım daha yemi motor kazası gecirdim komple platin takıldı koluma ve 2 parmagıma kolumu toparladım ama parmaklarımı hissetmiyorum oynatamıyorum cunku 3 aydır fizik tedavi randevu alamıyorum vermiyor simdi de diyorlar geri ameliyat etmemiz lazım düzeltmek icin sana...
  5. Y

Boyum Ne Kadar Daha Uzar?

hocam 15-16 yasımdayken yasıtlarıma göre uzundum 1.75-77 arasıydım 23 yasıma geldim 1.83 üm anlamadım niye boyle orantısız kısa kaldıgımı ne sporumu eksilttim ne desteklerimi ama uzayamadım herkesin farklı işliyor kısaca yasayıp gorebilecegin bir sey
  6. Y

bisey yok burda12dkdkdkdkkddk

troll degilim(!) amcanızın karısını da çimenlere işetin o da cinlensin 2 cin daha mutlu olur salarlar amcanı belki
  7. Y

Yulaf ezmesi yedikten sonra aşırı susama?

bu tarife yarım tatlı kaşığından biraz fazla kakao atınca baya iyi oluyor eğer bir yere yetişmem lazım olursa böyle yapıp içip çıkıyorum tadı efsane oluyor
  8. Y

ufak bir yanlışlık olmuş :D 1660930364 o zaman whey olmadan 4 yumurta 5 tepeleme yemek kaşığı yulaf tozu biraz deniz tuzu pul biber krep gibi oluyor tavada baya bir şişiyor aşırı doyurucu oluyor yanına da 2 salatalık 1havuç yiyorum bundan 1-2 saat sonrada sade türk kahvesi veya yeşil çay 10/10 öğün
  9. Y

yulafı ben toz haline getirip omlet yapıyorum içine 1 ölçekte whey toz atıyorum gayet iyi oluyor yaşın biraz büyükse ve spora yeni başlamadıysan öneririm
  10. Y

Protein Tozu önerisi max 500 TL ?

o zaman protein tozuna vericeğin parayla kemiksiz but al BİM de indirimdeydi en son buzluğa stokla yanına bol yeşillikle tüketerek yağ oranını azaltırsın hem normal olarak yağ almaktansa tavuktan gelen yağ daha iyi olur daha sağlıklı yağ yakmış olursun ben de 1.83 124.9kg dım kalori açığı ve yağ...
  11. Y

kilo almaya veya vermeye mi çalışıyorsunuz acaba ona göre yardımcı olayım
  12. Y

bir şey sorucam yanlış anlamayında protein tozunun ne işe yaradığını ve neden kullanıldığını biliyorsunuz değil mi
  13. Y

Sürekli mide bulantısı ve baş dönmesi

Hastaneye gidip doktor bakımı altında tam tarama yaptırman yararlı olacaktır ne olup bittini anlamanda
  14. Y

2.Kez korona olma ihtimalim var mı?

Teşekkür ederim bol bol hareket ediyorum sporla da ugrastigim için hareketsiz durmak zor geliyor 😂
  15. Y

2.Kez korona olma ihtimalim var mı?

Ben şuan karantinadayım 2 ay içinde 2. Oluşum ilkine göre daha farklı oldum ama ilkinde tat almam gitti birazda ateşim var gibiydi şimdi nerdeyse hiçbir şeyim yok ama testim pozitif çıktı 8 gün daha evdeyim
Top Bottom