Neler Yeni

Yulaf ezmesi yedikten sonra aşırı susama?

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan
Herkese merhabalar ben spor yapmak için ilk defa yulaf ezmesi yedim bir çay bardağı ı yulafı süt dolu kaseye döküp yedim fakat sporda 1.5 litreyi içtim ve aşırı susama ve terleme yaptı endişelenmeye başladım su zehirlenmesi veya hasta olmuş olabilir miyim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Son düzenleme:

mfimmel

80+ Silver
Herkese merhabalar ben spor yapmak için ilk defa yulaf ezmesi yedim bir çay kaşığı yulafı süt dolu kaseye döküp yedim fakat sporda 1.5 litreyi içtim ve aşırı susama ve terleme yaptı endişelenmeye başladım su zehirlenmesi veya hasta olmuş olabilir miyim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Hahaha

Ben günde 4-5 litre içiyorum bazen 5'i bile geçiyor içtiğim sudan mı kaynaklı tam anlamadım fakat ağzımda sürekli bir kuruluk veya bir şey içmeden yemek yediğimizde oluşan tad oluyor.

Zehirlenme 1 gün içersinde 4-5 litre içmekle olmaz daha az zaman içersinde çok su içmek ile olur (2 saatte 5 litre su içmek gibi)

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hahaha

Ben günde 4-5 litre içiyorum bazen 5'i bile geçiyor içtiğim sudan mı kaynaklı tam anlamadım fakat ağzımda sürekli bir kuruluk veya bir şey içmeden yemek yediğimizde oluşan tad oluyor.

Zehirlenme 1 gün içersinde 4-5 litre içmekle olmaz daha az zaman içersinde çok su içmek ile olur (2 saatte 5 litre su içmek gibi)
Hee anladım zaten ben sabahtan hiç Bi su içmemiştim Bi anda yulafı dayadıktan sonra Bi anda terleme ve susama oldu ya

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Herkese merhabalar ben spor yapmak için ilk defa yulaf ezmesi yedim bir çay kaşığı yulafı süt dolu kaseye döküp yedim fakat sporda 1.5 litreyi içtim ve aşırı susama ve terleme yaptı endişelenmeye başladım su zehirlenmesi veya hasta olmuş olabilir miyim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Bir şey olmaz yulaf ezmesi zaten susatan bir şey üstüne spor yaptıysan normal.

mfimmel

80+ Silver
Hee anladım zaten ben sabahtan hiç Bi su içmemiştim Bi anda yulafı dayadıktan sonra Bi anda terleme ve susama oldu ya
Terleme bendede oluyor gayet normal bir su bardağı su içtiğimizde 25 kalori harcıyoruz. Haliyle bu hacim arttığı için vücut ter yoluyla atıyor.

Böbrekler günde 20 litreye kadar çalışabilir. Önemli olan kısa zaman içersinde çok sıvı tüketmemeye özen göstermek.

Shaco

80+ Bronze
Bir çay kaşığı mı? :D Yanlış mı yazdın?

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,750
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
Ben de sporda 1.5lt iciyorum gayet normal 😘

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray
yulaf a alerjin olabilir yada süt e birde yulafı sıcak suda ıslatıp dene sütsüz
yulafı ben toz haline getirip omlet yapıyorum içine 1 ölçekte whey toz atıyorum gayet iyi oluyor yaşın biraz büyükse ve spora yeni başlamadıysan öneririm

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan
yulaf a alerjin olabilir yada süt e birde yulafı sıcak suda ıslatıp dene sütsüz
Süte alerjim yok normal günde de içtiğimde sütü bir şey olmuyor ama yulafa bilemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yulafı ben toz haline getirip omlet yapıyorum içine 1 ölçekte whey toz atıyorum gayet iyi oluyor yaşın biraz büyükse ve spora yeni başlamadıysan öneririm
16 3 aydır gidiyorum spora ama denerim toz haline getirip

Ben de sporda 1.5lt iciyorum gayet normal 😘
Yulaf yiyon mu

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray
bro bende bi sıkıntı yok beni niye taglandın :kekw:
ufak bir yanlışlık olmuş :D

Süte alerjim yok normal günde de içtiğimde sütü bir şey olmuyor ama yulafa bilemedim.

16 3 aydır gidiyorum spora ama denerim toz haline getirip

Yulaf yiyon mu
o zaman whey olmadan 4 yumurta 5 tepeleme yemek kaşığı yulaf tozu biraz deniz tuzu pul biber krep gibi oluyor tavada baya bir şişiyor aşırı doyurucu oluyor yanına da 2 salatalık 1havuç yiyorum bundan 1-2 saat sonrada sade türk kahvesi veya yeşil çay 10/10 öğün

Top Bottom