Arama sonuçları: *

1. Ömer Murat KARACA

Hangi Kredi Kartını Kullanıyorsunuz?

En iyi kampanya Akbank ve İş Bankasında. En ücretsizi de Enpara😅 ücretsiz harcama taksitlendirme, kart aidatı yok, bol bol limit veriyorlar. Nakit avans falan da ben faize karşı olduğum için kullanmıyorum ancak bildiğim kadarıyla faizi en az olan bankalardan biri. 1725697028 Toplamı şuan 55K...
  2. Ömer Murat KARACA

💳 KREDİ KARTI HARCAMALARI PATLADI! 🔥

Öğrenciyim, hiçbir resmi gelirim yok ama 243K limitim var 😀 bol keseden millete dağıtıyorlar tabii patlar. Ben bile her ay en az 20-25K kart ödüyorum. Yazık halimize. Hadi ben ekstre kesildiği gün ödeyip faizsiz temize çıkıyorum da Allah her ay takla attırana yardım etsin🙏
  3. Ömer Murat KARACA

(İade yaptılar) BEYLER YARDIM İADE EKSİK GELDİ

Kur vs denmiş ancak giden gelen para altı üstü 20 dolar. 100TL Kur farkı olması için doların 5TL oynamış olması lazım. Bu resmen dolandırıcılık.
  4. Ömer Murat KARACA

YapıKredi 10.000TL Kredi Çekmeli Miyim?

Ben ahlaktan bahsetmedim. İslamın söylediğini söyledim. Uyup uymamak sana kalmış hocam 🙏
  5. Ömer Murat KARACA

YapıKredi 10.000TL Kredi Çekmeli Miyim?

Hocam dini düşünceni bilemiyorum ancak İslam dininde faiz büyük haramlardan biri. Acil ameliyat için vs olsa yine EyvAllah da sırf oyun oynayacaksın diye alacağın bilgisayarda BENCE günaha girmene gerek yok. İlla çekicem dersen Akbank falan 6 ay taksitli, faizsiz 10K veriyor yeni müşteri olana...
  6. Ömer Murat KARACA

Kredi Kartları Hakkında Yardım

Bu Ziraat kartın kart aidatı yoksa bende açayım ya, KYK kredisini alıp enpara'ya çekiyorum kullanmıyorum normalde ziraati. Enpara bana 11K limit verdiyse bunlar 50-60K verir heralde😂
  7. Ömer Murat KARACA

PAPARA cashback kazanma taktiği

Denedik olmadı, daha niye konuya bakıp bakıp yazayım ki😂 Videoda oluyor, yalan diyemem ama bende olmuyor. Senden başka olan da yok gibi. Sende bir bug olmuş, sistem açığı denk gelmiş olabilir.
  8. Ömer Murat KARACA

Bu şekilde yaptım zaten :)
  9. Ömer Murat KARACA

zaten kartı kaydettim, kartla yükleme yaptım. Geri toslaya attığım parayı alırken banka hesabımı kullandım.
  10. Ömer Murat KARACA

Körsün sanırım dostum, 1TL'yi kartı kaydetmek için Tosla çekip iade etti. 940TL gönderdim. 1 kuruş Cashback yok.
  11. Ömer Murat KARACA

Fake arkadaşlar... Ne gelen var ne giden. Boşuna zaman kaybetmeyin. Allah'tan Tosla'dan ibana para çekmek ücretsiz, bir de ATM'ye gitmek zorunda kalmadım.
  12. Ömer Murat KARACA

qnb finansbank kredi kartı açsam babama bilirim gider mi?

20 yaşıma daha yeni girdim, Enpara'da 4500TL kredi kartı limitim var. Enpara'ya başvurup şansını dene istersen. Babana bildirim gitmez.
  13. Ömer Murat KARACA

Öğrenci olarak kredi kartı nasıl alınır?

O kadarını verseler de almam hocam. Bana fazla gelir. Ama bayağı iyi limit vermişler size.
  14. Ömer Murat KARACA

Öğrenci olarak kredi kartı nasıl alınır?

Sana verse verse enpara verir. O da ya 500 ya da 1000TL verir max. Bana ilk başta 500TL verdiler. Hesapta her ay 10-20K arası para dönüyor (al-sat yapıyorum) o sebeple 6 ay sonra 2500TL yaptılar. Geçen hafta da 4500TL yaptılar.
Top Bottom