Arama sonuçları: *

1. NNova.

ONBANK Hesabı Aç - Anında 500TL Kazan - İşlemler Çok Basit(istediğin bankaya çek)

geçmiş olsun , banka mı dolandırdı sizi
  2. NNova.

ONBANK Hesabı Aç - Anında 500TL Kazan - İşlemler Çok Basit(istediğin bankaya çek)

⭐️Banka hesabından 2500₺ yatır ⭐️Onbank sanal kartın ile naysa 2500₺ yükle ve anında 500₺ kazan aynen bir göz doktoruna görün hadi paşam hadi yallah
  3. NNova.

Banka bu hocam banka , sizin garanti yapı kredi bankanız yok mu ? , burgan banka ait onbank kendi uygulaması , garanti /bonus flash nasılsa bu da öyle , yeni müşterilere özel adı üstünde , sen garanti bankanla davet kodunla birisini üye yapınca 250tl bonus nasıl veriyor, bu bankada sana 500tl...
  4. NNova.

İSTEDİĞİN BANKAYA ÇEKEBİLİRSİN FAST İLE
  5. NNova.

Kampanya görseli: ⚡️OnBank Anında 500₺ Kazan ➡️Davet Kodu; Davet kodumu girerseniz banada 100TL migros kodu kazandırmış olursunuz , isteyene özelden atabilirim ⭐️On Mobili market uygulamanızdan indirin ⭐️Görüntülü Sohbeti tamamla Onbank sanal kart oluştur 5-10 limit ekle. ⭐️Uygulama...
  6. NNova.

Papara bloke olan hesaba yanlışlıkla para gönderdim ve mağdur edildim

ne demek yardımcı olamıyorlarmış , tamam hata senin fakat yine de iade edilmesi gerekiyor hakkını sonuna kadar aramalısın , tüketici haklarına git
  7. NNova.

TEB Bankası 200TL Migros Kodu Dağıtıyor

Arkadaşlarım , siz veya yakınınız teb bankası hesabı açacak ise davet kodumla yada davet kodunuz ile , mobilden kayıt olma aşamasın da davet kodunu girerek görüntülü görüşme yaparak müşteri olma aşamasını tamamlayarak 200TL MİGROS ÇEKİ kazanabilirler. Davet kodu isteyen arkadaşım olursa PM...
  8. NNova.

Denizbank kredi kart iptali. Ve internet bankacılığı sorunu

çok basit kartım kayboldu bulamıyorum acilen kapatılmasını talep ediyorum diyorsun , yenisini gönderelim mi , HAYIR
  9. NNova.

Poca Uygulaması 300TL Dağıtıyor - İşlemler Çok Basit 15Dakika sürmüyor

Kampanya 11 Nisan - 7 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Poca ile 150₺+150₺ Nasıl Kazanırım: -2 Adet kampanya türü var bir tanesi 10 arkadaşını davet ederek davet başına 15TL toplamda 150TL -ikinci kampanya poca hesabına 1500TL bakiye yüklemesinden sonra Param ve Paycell uygulamalarına...
  10. NNova.

FİBABANKA Müşteri Ol 250TL Kazan l ÖDEMELER YAPILDI BUGÜN DEVAM EDİYOR l

evet geliyor , ama belirtilen şartlardan herhangi birini yapman gerekiyor bilgin olsun 1682330770 Dijital banka kartınız ile HADİ-İYZİCO-NAYS gibi uygulamalara da yapabilirsiniz. binance tr şart değil
  11. NNova.

Yardımcı olmayı çok isterdim fakat REFERANS PANELİNDE sadece sayı gösteriyor isim telefon vs yazmıyor , eğer kayıt olurken videoya alıp ref kodumu girip işlem yaptığınıza dair video çekerseniz yardımcı olabilirim , önemli yerleri sansürleyip atabiilirsiniz
  12. NNova.

250TL ÖDÜL DAĞITIMI BUGÜN YAPILDI ARKADAŞLARIM HALA DEVAM ETMEKTEDİR. REF KODU İSTEYEN OLURSA PM ATABİLİR
  13. NNova.

1000tl ile yapsın abi , imkanı olan yapar imkanı olmayan için ne yapabilirim , ben çözüm olarak sunmuşum komisyon felan yok zaten
  14. NNova.

20bin yatır demiyor ki sana 20bin hacim yap 100tl ile de yaparsın 1681588449 GÜNCEL BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR
  15. NNova.

Dostlar FİBABANKA kampanya başlatmış ve referans ile müşteri olanlara karşılıklı olarak 250şer TL veriyor. Ref kodu isterseniz iletirim ana konu olur ise konuya ekleyeceğim ⭐️FİBABANKA 250TL Nakit Ödül Kampanyası: -Arkadaşlar daha önce defalarca ödül almıştım ,ara yüzü ve FAST ÜCRETİ olmayışı...
  16. NNova.

Nays ile a101 den alışveriş yapamıyorum hata alıyorum

nfc de kart şifresini tuşluyorum şifre red diyor
  17. NNova.

yok kral ödeme yapamadık herşeyi denediğim halde olmuyor tg gruplarda sordum soruşturdum 1 kaç kişi daha aynı durumu yaşıyormuş anlamadım gitti
  18. NNova.

şimdi herşeyi açtım ayarladım hocam , tekrar denicem akşam üzeri , bildiririm sonucu size
Top Bottom