Neler Yeni

Nays ile a101 den alışveriş yapamıyorum hata alıyorum

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Hasan Genc
İçerisinde para olduğu halde kare kod ile ödeme yapmak istediğim de ödeme başarısız diyor , öncesinde bir ayar felan mı yapmak gerekiyor , kart şifresi felan mı belirlemek gerekiyor

tutar 1000tl

chapter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Enes Kaan
müşteri desteğe yazsana uygulamadan

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
İçerisinde para olduğu halde kare kod ile ödeme yapmak istediğim de ödeme başarısız diyor , öncesinde bir ayar felan mı yapmak gerekiyor , kart şifresi felan mı belirlemek gerekiyor

tutar 1000tl
750 TL ve üzeri alışverişlerde kartın şifresini girmek gerek. Kart şifresi oluşturmadıysanız hata alırsınız.

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Hasan Genc
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nays'ta kart ayarlarında şifre belirleme kısmı var, oradan yapın. Ayrıca temassız ödemelere de açın ne olur ne olmaz.
şimdi herşeyi açtım ayarladım hocam , tekrar denicem akşam üzeri , bildiririm sonucu size

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Hasan Genc
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nays'ta kart ayarlarında şifre belirleme kısmı var, oradan yapın. Ayrıca temassız ödemelere de açın ne olur ne olmaz.

yok kral ödeme yapamadık herşeyi denediğim halde olmuyor
tg gruplarda sordum soruşturdum 1 kaç kişi daha aynı durumu yaşıyormuş anlamadım gitti

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
yok kral ödeme yapamadık herşeyi denediğim halde olmuyor
tg gruplarda sordum soruşturdum 1 kaç kişi daha aynı durumu yaşıyormuş anlamadım gitti
Ben direkt NFC ile temassız alıyorum, QR kod denemedim hiç. Sorun yaşamadım şu ana kadar.

Top Bottom