Arama sonuçları: *

1. Oneomous

Halka arz için banka önerisi

Dostum eft havale konusunda enpara vs bir iki firma var fakat halka arzların tamamı gelen banka yok onu diyorum sana ayrıca halka arzların tamamı gelmeme sebebi komisyon kesiyor ondan dolayı ve komisyon şeklide dediğim gibi bazı bankalar kampanya yapıyor anca öyle
  2. Oneomous

Halka arz için banka önerisi

Komisyondan mı bahsediyorsun ? Benim bildiğim her banka kesiyor o zorunlu diye biliyorum ama geçen şey görmüştüm işte bankamıza mobilden kayıt olanlara ilk 3 ay komisyon yok gibi gibi verdiğim şeyler örnek
  3. Oneomous

Merhaba nakit avans ile altın almak suçmu ?

Yasaktı fakat artık sınırlama geldi zaten ben max 3k çekebiliyorum hala yasak mı bilmiyorum fakat sorunsuz alabilmenin bir sürü yolu var yasak öylesine duruyordu aslında
  4. Oneomous

Kart limitim tahmini ne zaman artar?

Benim 1 sene içinde baya yükseldi ama değişir
  5. Oneomous

Aidatsız kart önerisi

Akbank axess kart yıllık aidat ücreti 200 300tl arası
  6. Oneomous

18 yaşında biri kredi notunu nasıl yükseltir

Kredi kartı kullanmadan yükselmez diye biliyorum ama bankayı aramakta fayda var
  7. Oneomous

Hangi bankaları, neden tercih edersiniz?

Doğrudur normal bir vatandaş için iş bankasının daha çok olabilir ama koçun firmasında olanlara koçailem kampanyalarından yararlanma hakkı var o ile daha avantajlı oluyor benim için :D İş bankasının avantajlarının olduğu bir sayfa varsa atar mısın ?
  8. Oneomous

Hangi bankaları, neden tercih edersiniz?

Yani çoğu kişi maaş aldığı bankayı kullanır alışkanlık ekstra o bankanın size karşı avantajı varsa daha da ona alışıyorsunuz. Genel olarak en çok tokatlayan yapı kredi ama popüler olan o gibi.
  9. Oneomous

Taksitli telefon almak mümkün mü?

Şuanda kampanya olmayan tüm yerler vade ile güzel bir para almakta kampanyasız peşin fiyatına alamazsınız vatanda dahil. 1636885335 Telefon almanı zorlaştırmak sanırım :D
  10. Oneomous

Hesap Kartım Çalındı!!!

Yarın amazona yaz bakalım.
  11. Oneomous

Hesap Kartım Çalındı!!!

Kartını iptal ettiler ama bu ücreti çektikten sonra iptal edilse ne olacak.
  12. Oneomous

Hesap Kartım Çalındı!!!

Amazon ve kart müşteri hizmetlerini aramalısın.
  13. Oneomous

Hesap Kartım Çalındı!!!

Fazla anlamam ama abonelik olmasın ? Otomatik çekmiştir belki. Geri öderler mi bilmiyorum ama mesela abonelikte ödemiyorlar.
  14. Oneomous

Banka Hesaplarında Unutulan Para!

Cebe atmak varken ne bağışı zaten halk yapıyor,bir sorun olursa dayanışma kampanyası patlatırlar.
  15. Oneomous

Uygulamadan veya web sitesinden kapatılabiliyor,4 5 tl olduğunda para geri verilme işlemi nasıl oluyor bilmiyorum.
  16. Oneomous

Cümlenin devamı nerede ? "hadi 20 milyon kişi kullanıyor olsun kartı kapatırken felan 10ar TL unutsalar bence okey" İnanılmazsınız
  17. Oneomous

Bunu yapamazlar fakat yıllık kesintli yapıyorlar bazı kartlarda aylık bunları sayıyorlarsa eğer normal habere göre saymıyor fakat yine normal sayılır.
  18. Oneomous

Dediklerimi düzgün okusaydınız keşke.
  19. Oneomous

Bence normal 80milyon 3er tl unutsa bu kadar para yapar hadi 20 milyon kişi kullanıyor olsun kartı kapatırken felan 10ar tl unutsalar bence okey :D bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ama çok para değil.
Top Bottom