Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Önlisans mekatronik öğrencisiyim

Öncelikle hocam neden konu spamlıyorsunuz ? Sakın olun sadece @Mehmet Yılmaz
  2. Bulkyapanobez

Hayatımdan zevk alamıyorum

Yapıştır baba MSÜ sivil havacılık,sana zorbalık yapanlar asaletinin altında kalsın
  3. Bulkyapanobez

1.5 yıldır 1.30 saat otobüs yolculuğu ile liseme gidiyorum, tavsiye lazım

Benim de böyleydi bahçelievler devlet hastanesinin ordan İkitelli organize sanayi Bölgesinde İOSB meslek lisesine gidiyordum ve telefon yasaktı. 1,5 yıl gittim gına geldi küfür ederek gidiyordum okula. Yüksek kesim bir de sürekli soğuk en son sınıfta kaldım
  4. Bulkyapanobez

İstanbulda lise okumak

Eyüp Sultan güzel mekan 13 yıl oturdum orda. Genellikle sakın topluluk çok birbirine bulaşan yok Müslümanlık yoğun bölge kültür olarak güzel yardımseverler.
  5. Bulkyapanobez

İstanbulda lise okumak

Bak brom açıkça anlatayım özet geçeyim sana. Düzgün liseler eyvallah gerçekten güzel hani random takılabilirsin. Bu okuldan mezun olan biri olarak açıkça söyleyebilirim ki sen istemesen de biri sana bulaşıyor. Hangi okulu düşündüğün önemli. İOSB meslek lisesi var mesela gayet güzel lise 2 yıl...
  6. Bulkyapanobez

İstanbulda lise okumak

Hocam Erkan Avcı'da okumuş ve çevresi olan biri olaraktan okula girerken polis arıyor okuldan çıkarken kapıda 2 polis aracı 4 polis bekliyor 1665239464 Bunun mesleği veya anadolusu önemli değil bölge önemli esenler/Bağcılar/Şirinevler gibi yerlerde lise ortamları bellidir
  7. Bulkyapanobez

İstanbulda lise okumak

Şimdi Galatasaray lisesinde okursan güzel Erkan Avcı'da okursan iki ihtimal var Ya bıçaklanırsın ya da vurulursun. Bıçaklanırsan problem yok vurulursan iki seçenek var.
  8. Bulkyapanobez

Basit Bir Konu: Açık Öğretim Lisesi

Açıktan lise okuyup dershaneye gitmek YKS hazırlanan arkadaşlar için çok mantıklı Ama şöyle ki bunu türk toplumununun hâlâ eğitimin okulda alındığını zanneden anne ve babalarımıza anlatmamız sorun
  9. Bulkyapanobez

Üniversite için tavsiyeleriniz var mı ?

Hocam rahatlatma konusunda daha iyi oluyor ilk ilişki biraz kasıntı oluyor hem partnerin ilk olması hem de senin ilk olman ortamı aşırı geriyor.
  10. Bulkyapanobez

İlişkide erkekler önemsiz diyorlar sürekli istiyorlar vs tarzı muhabbet oluyor fakat ilk ilişki kadın için de erkek için de biraz zor geçebiliyor. Ben kendime hep diyordum gittiğimde ilişkiye kesinlikle girecem diye o yüzden rahattım ne yapacağımı biliyordum o şekilde bile 2-3 gün hafif...
  11. Bulkyapanobez

Herkes herkese karşı fakat çok sorun oluyor dozunu kaçırıyorlar. Deri ceketli pala bıyıklı arkadaşlar var onlardan genellikle uzak dur. Kendilerine saygım var görüşlerine de saygım var ama olayları çok oluyor uzak durmak mantıklı
  12. Bulkyapanobez

İlk yıl çok dağıtıyor insan genellikle ona önem ver ilk yıldan kendini ortamlara sarma. Genellikle parti vs oluyor insanlar işini görüp gidiyorlar ( yarısı hepsi değil ) öyle ortamlara girmek veya girmemek sana kalmış, kötü alışkanlıklara davet kesinlikle çıkıyo. Alkol, sigara,nargile...
  13. Bulkyapanobez

Eğitim amaçlı videoların Ana konusu.

Kusura bakmayın hocam Bodybuilding ile uğraşmak isteyen arkadaşların başladıktan 2-3 ay sonra gerçekten detaylı bilgi edinebileceği bir kamal bırakıyorum. Aklınıza takılan çoğu soru/sorunu detaylıca anlatıyor https://youtube.com/c/BGBodybuilding
  14. Bulkyapanobez

İki kez sınıfta kaldım tasdikname nasıl alırım

Hacı herkes okuyacak diye bir kaide var mı okumuş cahil kaynıyor ortalık. Belki adamın ilgi alanı farklı
  15. Bulkyapanobez

OKULDA SAÇ UZATMAK YASAK MI?

Üniversitelerde yok liselerin bazılarında var bazılarında yok. Eskiden beri süregelen bir adet eskiden kuraldı şimdi adet şekilde devam ediyor. Velilerin toplanıp el atması lazım fakat veliler de adete hâlâ uyuyorlar.
  16. Bulkyapanobez

Ailemi mesleki eğitim merkezine geçmek için nasıl ikna edebilirim?

Meslek lisesi mezunu olmak daha avantajlı hem yks puanları bakımından yerleştirmesi daha rahat oluyor. Şuan çoğu güzel mesleki okul 12. Sınıf staj ve ardından iş garantisi veriyor ki bu da bence gayet yeterli. Günümüzde iş verenler genellikle tecrübeye bakmaya başladı o yüzden meslek lisesi...
  17. Bulkyapanobez

Ailemi mesleki eğitim merkezine geçmek için nasıl ikna edebilirim?

Ben de bu şekilde okul değiştirdim şuan kendi mesleğim var. 10. Sınıfta kaldım açığa geçtim mantıklıydı ama bence okuduğun okul meslek lisesi ise bölümünden devam edip mezun olmak ayrıcalıklı çünkü her türlü devlet daha çok destek veriyor. (İş kurma olanağı bütçe yardımı vs )
  18. Bulkyapanobez

Açığa nasıl geçiyoruz?

Açıktan mezun olan biri olarak ders çalışmayacak isen girme bu riske diyorsan ki okulda eğitim alamıyorum ki adam akıllı lise olmadığı sürece öyle açığa geç dershaneye kayıt ol sınavlarına gir tertemiz geç
  19. Bulkyapanobez

Hangi Kalemi Almalıyım

Tutma yeri kauçuk veya yumuşak plastik olması çko önemli rotringler aşırı ağrıtıyor 2-3 saatten sonra
  20. Bulkyapanobez

Yks tercih için akıl alma konusu

Tercihler ne zaman yapılıyor hocam? Ben de açıktan lise mezunuyum, dedim gireyim belki açıktan üniversite okurum.
Top Bottom