Neler Yeni

İstanbulda lise okumak

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,045
İsim
Zeki Müren
Bu olaylara hiç girişmessem sıkıntı olur mu aramı iyi tutsam herkesle
Birde eyupsultan da dediğin yerler arasında mı
Eyüpsultan dindar yerdir hocam çok fazla özgürlükçüyüm diye gezme takarlar kenarda aranı iyi tutarsan bir şey olmaz ama sınıftakilerle aranı iyi tut başka sınıftakilerle arkadaşlık kurarken iyi adam olmasında dikkat et aran iyi olsa da başka sınıftan serseri tanımak pek iyi değil

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,296
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Şişli eml de okudum Muş'ta ile adam dövüyorlardi sınıfta, bahçede çocuk falan bıçaklanmıştı. Düzgün okul seçersen sorun olmaz, ayrıca bu olaylar her yerde olabilir birinin kafası atar takar bıçağı.

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
düzgün bir liseye gidersen zaten oradakilerin zeka seviyesinden kaynaklı saçma hareketler görmeyeceğini düşünüyorum. yüksek not alan zeki demiyorum yanlış anlamayın ama kötü liselere bir bakın.

NespaY

80+ Silver
İstanbulda lise okumak nasıl arkadaşlar böyle kavga olayları falan çok oluyor mu bıçaklı vs.
İnsanları nasıl cana yakın mı? Benim oturduğum şehirde şu an insanlar cana yakın kolaylıkla arkadaş olabiliyorsun. 11. sınıfım 2. dönem okulu istanbulda okuyacağım da.
İstanbul da her türlü insan var, yorum yapamayız.

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
Eyüpsultan dindar yerdir hocam çok fazla özgürlükçüyüm diye gezme takarlar kenarda aranı iyi tutarsan bir şey olmaz ama sınıftakilerle aranı iyi tut başka sınıftakilerle arkadaşlık kurarken iyi adam olmasında dikkat et aran iyi olsa da başka sınıftan serseri tanımak pek iyi değil
Dinlere inanmıyorum ama çok iyi rol yaparım o yana sıkıntı yok ama giyim tarzım biraz özgürlükçü gibi küpe falan takıyorum bunlara takarlar mı

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Şimdi Galatasaray lisesinde okursan güzel Erkan Avcı'da okursan iki ihtimal var
Ya bıçaklanırsın ya da vurulursun. Bıçaklanırsan problem yok vurulursan iki seçenek var.

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
Ya bıçaklanırsın ya da vurulursun. Bıçaklanırsan problem yok vurulursan iki seçenek var.
Sıyırırsa sıkıntı yok, ağır yaralandıysan iki seçenek var.

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
Meslek lisesine gitmeyeceğim anadolu lisesi dediğin kadar yoktur herhalde :D

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Hocam Erkan Avcı'da okumuş ve çevresi olan biri olaraktan okula girerken polis arıyor okuldan çıkarken kapıda 2 polis aracı 4 polis bekliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Meslek lisesine gitmeyeceğim anadolu lisesi dediğin kadar yoktur herhalde :D
Bunun mesleği veya anadolusu önemli değil bölge önemli esenler/Bağcılar/Şirinevler gibi yerlerde lise ortamları bellidir

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
Hocam Erkan Avcı'da okumuş ve çevresi olan biri olaraktan okula girerken polis arıyor okuldan çıkarken kapıda 2 polis aracı 4 polis bekliyor
Yav bi gözümü korkutmayın okumaya gidicem böyle saçma işlere bulaşmayacağım bunları göz önünde bulundurarak cevap yazarsanız sevinirim :d

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Yav bi gözümü korkutmayın okumaya gidicem böyle saçma işlere bulaşmayacağım bunları göz önünde bulundurarak cevap yazarsanız sevinirim :d
Bak brom açıkça anlatayım özet geçeyim sana. Düzgün liseler eyvallah gerçekten güzel hani random takılabilirsin. Bu okuldan mezun olan biri olarak açıkça söyleyebilirim ki sen istemesen de biri sana bulaşıyor. Hangi okulu düşündüğün önemli. İOSB meslek lisesi var mesela gayet güzel lise 2 yıl orda okudum ortam imkanlar vs güzel. Ama dediğim gibi şirinevler/esenler/Bağcılar bu civardaki okullar adını çıkartmıştır zaten

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,045
İsim
Zeki Müren
Dinlere inanmıyorum ama çok iyi rol yaparım o yana sıkıntı yok ama giyim tarzım biraz özgürlükçü gibi küpe falan takıyorum bunlara takarlar mı
Yok çok takmazlar da birisi ayar olursa laf atar kaba etine güveniyorsan geçirirsin bir tane de şehir dışından geliyorsan önermem tamam dersin geçer burada kulağını koparmışlardı bir çocuğun

Ama eyüpsultanda olmaz böyle şeyler çok korma yani orada polis kontrolü filan fazla benim söylediklerim aşırı ekstra örnekler gazide zamanında alevilerin kapıları işaretlenip evleri yakılıyordu öyle bir semt yani eyüpsultanda olmaz

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
Bak brom açıkça anlatayım özet geçeyim sana. Düzgün liseler eyvallah gerçekten güzel hani random takılabilirsin. Bu okuldan mezun olan biri olarak açıkça söyleyebilirim ki sen istemesen de biri sana bulaşıyor. Hangi okulu düşündüğün önemli. İOSB meslek lisesi var mesela gayet güzel lise 2 yıl orda okudum ortam imkanlar vs güzel. Ama dediğim gibi şirinevler/esenler/Bağcılar bu civardaki okullar adını çıkartmıştır zaten
Pendik ve eyüpsultan o bahsettiğin ilçeler arasında var mı peki

Yok çok takmazlar da birisi ayar olursa laf atar kaba etine güveniyorsan geçirirsin bir tane de şehir dışından geliyorsan önermem tamam dersin geçer burada kulağını koparmışlardı bir çocuğun

Ama eyüpsultanda olmaz böyle şeyler çok korma yani orada polis kontrolü filan fazla benim söylediklerim aşırı ekstra örnekler gazide zamanında alevilerin kapıları işaretlenip evleri yakılıyordu öyle bir semt yani eyüpsultanda olmaz
Teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,866
Üyeler
152,349
Son üye
EthanWalker
Top Bottom