Arama sonuçları: *

1. Mechanist

Üniversite Okumayıp Vinç Operatörü Olmak

Çok güzel cümle kardeşim helal olsun 👏
  2. Mechanist

Okulla ilgili sorunum var

yapamaz mevzuat var bu konuyla ilgili
  3. Mechanist

12. Sınıftayım uyuyamadığım için devamsızlıktan sınıfta kalıyorum ne yapabilirim

dostum acilen doktora gitmeni öneriyorum bak gerçekten acilen tedavi olup iyi hissetmen lazım lütfen ihmal etme kendimden biliyorum doktorumu ihmal ettiğim zaman ne kadar geriye döndüğümü hatırlıyorum lütfen en yakın zamanda iyi bir psikiyatriste git
  4. Mechanist

12. Sınıftayım uyuyamadığım için devamsızlıktan sınıfta kalıyorum ne yapabilirim

Öncelikle başın sağolsun kardeşim çok zor bir durumdur senin için. bence en yakın zamanda doktora başvur ve yardım iste muhtemelen rapor işlerini de onlar halledebilirler diye düşünüyorum ama en önemlisi senin sağlığın önce ona kavuşman lazım.
  5. Mechanist

İngilizce öğrenmek için deger mi

ben burdan öğrenmedim okuldan beri görüyorum, dinleme ve anlamada sorunum yok ama konuşma da heyecanlanıyorum maalesef ve bildiğimi de unutuyorum eğer bu yöntemlerle rahat konuşurum sanıyorsan yanlış çevren ingilizce konuşan insanlar olmadıkça yada o ortamda bulunmadıkça o derecede olması zor.
  6. Mechanist

İngilizce öğrenmek için deger mi

o kitapla yapacağına bence duolingoya abone ol daha iyi duolingo dan devam et dersleri bitir oradaki ve ingilizce altyazılı en azından dizi film izle bilmediğin kelimeleri de araştır hemen eskiden ben böyle yapıyordum
  7. Mechanist

Yarın okula ders için gidilecek mi ?

bildiğim kadarıyla 9,10,11 lerin hepsi online
  8. Mechanist

Yarın okula ders için gidilecek mi ?

ben şahsen sınavlarımın oldukları günler dışında gitmeyi düşünmüyorum yüksek çok yüksek riskli ilde olmamıza rağmen böyle saçma sapan akıl dışı kararı alan kişi bizi umursamıyor olabilir ama ben kendimi ve ailemi umursuyorum o yüzden gitmem ki 10.sınıfsan siz zaten onlinesiniz
Top Bottom