Arama sonuçları: *

• Users: MertFM
  • In Eğitim
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. MertFM

.aaaaa

konu eksikliği ve stres yönetimi sebebidir dershanelerle konuş sadece denemelere girmek için para ver kendini daha çok dene evde ki rahat ortamdan uzaklaşmaya bak
  2. MertFM

Okulun Aidat Adı Altında Para Toplaması Yasal mı?

sınava 15 puan fazla vermek hayatımda duyduğum en saçma şeymiş baya baya yasadışı ticarete dökmüşler işi teşvik edersin kitap vermeye de bunu puan üzerinden yapmazsın ya
  3. MertFM

Okulun Aidat Adı Altında Para Toplaması Yasal mı?

devlet okullarında kayıt parası almak yasal değildir aidatta yasal değildir devlet zaten okullara bütçe veriyor a4 kağıdı verilebilir ben hayatım boyunca vermedim bu paraları he verenlerde karşılığını aldığı gördüm mü görmedim yine a4 ü de biz aldık 1680469937 muhtemelen size boş boş şeyler...
  4. MertFM

Nasıl üniversite değiştirebilirim?

hazırlık kısmını bilmiyorum ama direkt geçersin sadece okulun kontejyan açması lazım
  5. MertFM

Nasıl üniversite değiştirebilirim?

yks puanıyla geçiş ve okul not ortalamsıyla geçiş var geçiceğin okul hangisinden kontejyan açarsa geçersin genelde 2 3 kişilik açılıyor notlarının yüksek olması lazım ve kaldığın ders olmayacak he olsa da geçersin ama engel olur okul uyuzluk yaparsa izin vermez
  6. MertFM

Eskiden ingilizce bilmeyip geliştirenler bir bakabilir mi?

How I Met Your Mother ve ona bezer dizileri izle gelişiyor
  7. MertFM

Kyk yurtlarına çıkıp çıkmayacağım ne zaman belli olur ?

hayırlı olsun
  8. MertFM

Üniversitede not

herkesin karakteri farklı kariyer planın varsa odaklan ama ünide ortam yapmazsan daha böyle ortamı bulamayacaksın pek urumda değilse ortam devam et zaten muhtemelen lisede de çok çalıştın alışmıştırsın.
  9. MertFM

Üniversitede not

üniversite de değlde ne zaman yapacan ortamı zaten üni bitince hayat başlıyor eğlenmeye bak vizeler final haftaları son 2 3 hafta çok çalışırsın tüm sene kapatma kendini
  10. MertFM

2022 YKS Kayıt Çok acil

Durumunu okula anlat bazen yardımcı oluyorlar 1 yılım çöpe gidicek falan de
  11. MertFM

İnsanlar mı boş özgüvenli yoksa benim mi kafam çalışmıyor ?

sen saçma düşünüyorsun kitap açmadan ders mi öğrenilir git biraz konu çalış konuyu bilmeden test mi çözülür demek ne saçma sadece bu kafayla kendini kandırırsın başka kimseye zararın olmaz. Youtube de her konu var hepsini izleyerek bile okul olmadan öğreniliyor. Kitap açmadan yazar mı olmaya...
Top Bottom