Arama sonuçları: *

• Users: Ukhai
  • In Eğitim
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. U

Donanım Arşivi Öğrenci Bursu Ne Zaman Açıklanacak?

Şunu diyerek telefonunu çıkar diyen dayılardan ne farkın kaldı?
  2. U

MYP ile Yatay Geçiş Hakkında

Arkadaşlar merhaba bu sene üniversitemi değiştirip kendi şehrimdeki okula geliyorum fakat bir sorum var ben myp ile başvurduğum zaman başvurum onaylanırsa eski okulumdan kayıt otomatik siliniyor mu yoksa oraya gidip sildirmem mi gerekiyor? 2. Şuan da okuduğum okulun öğrenci kartı bende onu geri...
  3. U

Sözel Bölüm Önerisi

Gastronomiye ilginiz varsa tavsiye ederim.
  4. U

YKS Sonuçları ve Tercihler Hakkında Yardım

Yine bu sene ile aralarında çok fark var fakat 2020 haricinde neredeyse hiç bir yılda ki sıralamalarla karşılaştırma yapmak mümkün değil gibi.
  5. U

YKS Sonuçları ve Tercihler Hakkında Yardım

Hocam 2020'nin sıralamalarını göz önüne alırsanız bence daha iyi olur çünkü geçen seneki sıralamalar ile bu seneki sıralamalar birbirinden tamamen farklı.
  6. U

Sizce sınıfta kalırmıyım

Bu sene hangi sınıfsan aynı konulardan sorumlu olursun.
  7. U

Sizce sınıfta kalırmıyım

Hocam edebiyat için senede 3 defa sınav yapıyorlar birinden geçemezsen diğerinden geçersin kafana takma.
  8. U

YKS Yapamamak bir son mu? Her şey YKS mi?

Hocam sıfırdan başlarsan her türlü kazanırsın. Şuan ki YKS sisteminde özellikle YDT'de senin ne kadar İngilizce bildiğin değil ne kadar ezberinin iyi olduğuna bakan berbat bir sistem var. Lise yıllarımda dil sınıfına giderken aşırı akıcı İngilizce konuşan hatta doğru düzgün Türkçe bile...
  9. U

Ortalamam 50 üstü sınıfta kalır mıyım?

Edebiyattan kalınca sınıfta kalma diye bir şey yok yanlış bilgi vermeyin. Ortalaman 50'nin üstündeyse devamsızlığında sıkıntıda değilse ne olursa olsun geçersin.
  10. U

Lisede sınıfta kalma puanı

Hayır yok öyle bir şey. Genel ortalaman 50'nin üstündeyse ve devamsızlık sıkıntın yoksa ne olursa olsun sınıfı geçiyorsun. Sorumlu ders olarak da sadece edebiyat var eğer bu dersten kalırsan seneye vermen gerekiyor bu kadar.
  11. U

EA Tarafında En Mantıklı Meslek Nedir?

Psikolojik danışmanlık ve rehberlik
  12. U

Lisede sınıf geçmek ??

Yok öyle bir şey hocam rahat olun 2 dönemin ortalaması toplanır 50'nin üstündeyse geçersiniz bunun haricinde bilgi verenler yanlış bilgi veriyordur. Edebiyatta sorumlu derstir ondan kalırsan seneye vermen gerekiyor sen zaten kalmamışsın sıkıntı yok.
  13. U

Lisede sınıf geçmek ??

Hayır. Edebiyat sorumlu ders olarak geçiyor eğer o dersden geçtiysen diğer dersleri vermene gerek yok sadece ortalamanın 50 olması yeterli.
  14. U

Lisede sınıf geçmek ??

Ortalaman 50 olursa geçiyorsun.
  15. U

EA Tarafında En Mantıklı Meslek Nedir?

Biraz yeteneğine ve ne istediğine bağlı yani birisinin grafik tasarımına ilgisi varsa en iyi meslek onun için odur. Aynı şekilde psikolokluğuda düşünebilirsin.
  16. U

Lise Sınıfta Kalma Durumu

50 üstündeyse geçersiniz. Sorumlu derslerden kaldıysanız seneye tekrar o dersleri vermeniz gerekiyor.
Top Bottom