Neler Yeni

Lisede sınıfta kalma puanı

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fatih Kumral
Merhaba 9.sinif Anadolu lisesinde öğrenciyim ilk dönem 53 ile bitirdim şuan 50 ortalamam var 6 dersten kalıyorum sanırım edebiyat da dahil sınıfta kalıyor muyum (seneye edebiyat sorumluluk sınavına gireceğimi biliyorum)

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
Merhaba 9.sinif Anadolu lisesinde öğrenciyim ilk dönem 53 ile bitirdim şuan 50 ortalamam var 6 dersten kalıyorum sanırım edebiyat da dahil sınıfta kalıyor muyum (seneye edebiyat sorumluluk sınavına gireceğimi biliyorum)
Hangi derslerden kaldınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galiba 3 dersten kalırsanız sınıfta kalıyorsunuz
Edit:öyle bişey yokmuş

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fatih Kumral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi derslerden kaldınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum baktığımda ortalama 50 altında ise dedigin gibi kaç dersten kalindigina bakiliuor haricinde sorumlu geçiliyor diye biliyorum

Ukhai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Mehmet
Hayır yok öyle bir şey. Genel ortalaman 50'nin üstündeyse ve devamsızlık sıkıntın yoksa ne olursa olsun sınıfı geçiyorsun. Sorumlu ders olarak da sadece edebiyat var eğer bu dersten kalırsan seneye vermen gerekiyor bu kadar.

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fatih Kumral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır yok öyle bir şey. Genel ortalaman 50'nin üstündeyse ve devamsızlık sıkıntın yoksa ne olursa olsun sınıfı geçiyorsun. Sorumlu ders olarak da sadece edebiyat var eğer bu dersten kalırsan seneye vermen gerekiyor bu kadar.
Saolasın eğer tarih düşük gelmez ise kalmıyorum inşallah da çok düşük bekliyorum tarihten öyle bir hocamız varki inanir misin 210 sayfalik kitapta 80. Sayfadayiz 130 sayfa hala islemedik hocaya neden islemedigimizi sorduğumuzda zaman yok 4 ders olması gerekli gibi şeyler söyleyerek dönemi geçirtti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,845
Üyeler
147,023
Son üye
theCaptain
Top Bottom