Arama sonuçları: *

1. Faveouls

Ethereum Mining Kazanclari Hakkinda Bilgi Almak Istiyorum

Arkadaslar oncelikle selamlar, iyi aksamlar. Benim, sizden ogrenmek istedigim sey eth kazanclari artik kar ettiriyor mu. Yaklasik 4,5 aydir mining yapmiyorum. Yakin bir tanidigim yaklasik 30-50 3080 seviyesi amd veya nvidia kartlar ile rig kurmayi planliyor ve benim onceden bu islerle cok...
  2. Faveouls

AnySwap Cross Chain Hakkında(ÇÖZDÜM)

WETH-Matic Networkü üzerinden Binance-ETH adresime cross chain olarak eth gönderme talebinde bulundum. Fakat transfer ücretini 1 gwei olarak ayarladım, normalde 30 gwei olarak gösteriyordu. Yaklaşık 2 saat oldu fakat halen binance cüzdanıma ulaşmadı ETH. MetaMask hesabımda gönderdiğim WETH'i...
  3. Faveouls

RX 570 30mh/s almak ?

Beni yanlış anladın sanırım, ben o şekilde demek istemedim. Ben de uzun zamandır mining yapıyorum ve mining esnasında bellek sıcaklığının, gpu sıcaklığından daha yüksek olduğu zaten doğal olarakta böyle olması gerektiğinin farkındayım. Şimdi benim kişisel mining yaptığım kartım Asus'un Evo x3...
  4. Faveouls

RX 570 30mh/s almak ?

Evet ben de o yüzden merak ettim, GPU sıcaklığı 68 ise bellek sıcaklığı 100 üzerine çıkar diye düşünüyorum. Karta zarar oluşturabilecek bir sıcaklık değeri o da zaten.
  5. Faveouls

RX 570 30mh/s almak ?

68 derece ama hangi aksamı 68 derece. Bellek sıcaklığına bakıcaksınız, önemli olan o. 90-100 üzeri ise sıkıntı oluşturabilir. HWMonitor indirip bellek sıcaklığı çıkıyorsa onun fotoğrafını paylaşabilir misin.
  6. Faveouls

Ethermine param içerde kaldı?

Önceden Gas Price Limit & Threshold ayarlasaydınız ip adresi girmenize gerek kalmazdı ve otomatik olarak sınırı geçince eth cüzdanınıza geçerdi. İP adresi girmeden kesinlikle alamıyorsunuz eth'yi.
  7. Faveouls

14 saattir eth kazmıyor diyor ama kazıyorum?

İnternet kısa bir kesintiye uğrayınca tekrar bağlanıyor, kazıma devam ediyor ama sisteme düşmüyor ve boşa kazmış oluyorsunuz. Böyle durumlarda programı kapayıp açmak çözüm oluyor. Evet 14 saat boşa kazdınız, asla gelmeyecek o kazdığınız eth'lar.
  8. Faveouls

Ethermine gene neyi değiştirdi?

Kendin transfer ücretini ayarlıyorsun. Min. 10 max. 500Gwei ile transfer gerçekleştiriyorsun. Örnek veriyorum transfer ücretini 10Gwei yaparsan 1 saatte 500 gwei yapar isen 1 dakikada gönderir. Olay bu, eskiden bloktan kazanılan etherlerin %80'i madencilere %20 ise ethermine alıyordu ve o %20...
  9. Faveouls

Ethermine gene neyi değiştirdi?

Ben de şimdi farkettim ne olmuş sisteme anlam veremedim tam olarak. 1628521782 Sanırım aylık ödeme sistemini kaldırmışlar ve 0,01ETH sınırı koymuşlar. Bu sınırı aşarsan ağ ücretini sen ödeyip ether adresine çekebiliyorsun. Gayet güzel olmuş bu arada sistem.
  10. Faveouls

T-REX Miner Hata Alıyorum

T-Rex önerilen bir miner yazılımı değil, phoenix miner veya GMiner kullanmanızı öneririm. Bir de phoenix miner ile dener misiniz?
  11. Faveouls

Ethereum Mining İçin Hesap Nereden Açabilirim?

Para çekemiyor ama
  12. Faveouls

Ethereum Mining İçin Hesap Nereden Açabilirim?

Global olarak Binance, Türk borsası olarak Paribu kullanıyorum ben. Sizde bu şekilde kullanabilirsiniz.
  13. Faveouls

RX 5600XT Ekran Kartı Ethereum Ne kadar kazandırıyor?

İmzama bakabilirsin, ben 25-28TL arası kazanıyorum şu an için günlük.
  14. Faveouls

RTX 2060 Mining Yapmak

RTX 2060, 30 M/h kazım yapıyor ve şu anki ETH kuruna ve kazanca göre 1020TL getirisi oluyor 1 ay sürekli çalıştığında. Üstelik sen sürekli çalıştırmayacağını belirtiyorsun. Ben olsam hiç bulaşmazdım o şekilde mininge.
  15. Faveouls

Eth ani çöküş yaşayabilir

ETH'nin şu an pazar payının yüzdelik olarak BTC'den daha iyi artış gösterdiğinden ve yatırımlarından haberin yok sanırsam. Kaynak mâlum yerin herhalde. Dediğin en az 1 yıl 2 yıl olmayacak bir şey. Can sıkıntısından boş konu açma kanks.
  16. Faveouls

ETH Fiyatı Düşüyor, Benim Kazancım Artıyor

Şu an bu olay ETH kazan herkesi %10-20 arası kâr yapmasına sebep oldu. Düşmeye devam ederse ekran kartını bir süre unutmak gerekiyor.
  17. Faveouls

Phoenix kullanıyorum ve havuz Ethermine 1614085401 Eee böyle devam ederse, şu Ethereumun fiyatı düşsünde Ethereum kazanlar kapatsın sistemleri diyen arkadaşlar kendisiyle çelişmiş oluyor sanırım. :)
  18. Faveouls

Arkadaşlar Ethereum 2000 dolardan 1500 dolara düştü ve benim 1800-2000 dolar arasında iken ETH aylık kazancım 170 idi 1500 dolar olunca 200 dolara çıktı. Sadece 1 ekran kartımdan(5600XT). Acaba havuzlarda mı sıkıntı var ne anlamadım. ETH kazımı yapan arkadaşlar sizlerde durum nedir?
  19. Faveouls

Artık etheryum oyuncular için bir tehdit değil

Günde 50 kere konu açılıyor ama bu sadece iç rahatlatmak istedikleri için. Miningi bitirecek şey ekran kartları ve bunlara sınır koyulması değil, kripto para algoritmasıdır. Anlamak istemiyorlar bunu ya da anlamıyorlar direkt.
  20. Faveouls

sizce etherium ne zaman düşer

Bu dediğin kişiler doları yönetenler. Onlar isterlerse yaparlar ama dediğin gibi bir şey olacağını düşünmüyorum yakın gelecekte.
Top Bottom