Arama sonuçları: *

1. goshawk

1 Ay Gibi Bir Süre ETH Madenciliği Yapacağım Kartıma Zarar Verir mi?

ben dikkat etmemişim. haklısınız.
  2. goshawk

ben garanti koşullarını söyledim.
  3. goshawk

bunu garantiye dersin.
  4. goshawk

garanti dışı kalır.
  5. goshawk

Kredi çekip ekran kartı almak.

umarım paranızı en güzel şekilde değerlendirirsiniz. iyi günler dilerim.
  6. goshawk

2017 şubat-haziran dönemine ait bitcoin grafiğine bakmanızı öneririm(yanlış hatırlıyor olabilir ama öyle olması lazım) bu arada mining tarafıyla değil trade tarafıyla ilgileniyorum. ve tavsiye etmiyor değilim düşüncenizi sadece kendi yorumunuzla bunu yapmanızı istiyorum.
  7. goshawk

şimdi şöyle ben bu piyasayı 2016 yılından beri takip ediyorum ancak bu kadar net tahminlerin genelde sonucu pek öyle çıkmadı. takdir tabii ki sizindir ancak ben yine de kendi analizinizi yapmanızı öneririm. balinalar asla boş durmaz. ve kimin balina olduğunu bilemezsiniz.(konudan biraz alakasız...
  8. goshawk

kendini ödetme süresini eth fiyatının düşmemesi ihtimali üzerinden söylüyorsunuz. ama unutmamalısınız ki kripto piyasalar regüle edilmemişlerdir. ani bir eth düşüşünde (ki daha önce yaşandı) ne yapacaksınız?
  9. goshawk

Ethereum 8 şubatta daha da düşebilir (?)

ekmek kazanan insanlar var bir şey demiyorum ama düşse de bir ekran kartı alsak.
  10. goshawk

Etherium günah mı?ÇÖZÜLDÜ

buna fetva verebilecek insan forumda değildir diye düşünüyorum. diyanete sorarsanız daha doğru olur.
  11. goshawk

[TARTIŞMA] Kripto Para Haram mı?

tam olarak ne yapalım? düşünmeyelim mi? hani fetva çıkıyor tamam ama ben soruyorum kripto madenciliği ile normal madencilik(taş, kömür vb.) ne fark var? bakın buradaki kıyaslamada kıyaslanan kişiler maden sahipleri. sakın kripto madencisi ve maden işçisini kıyaslamayın. burada maden işçisinin...
  12. goshawk

[TARTIŞMA] Kripto Para Haram mı?

aslında normal madencilik pek farkı yok. sadece bunda can kaybı riski (sıcaklıktan yangın çıkacak kadar abartı durumlar olmazsa) yokç kripto madenciliğinde de ortada sermaye, işletim ücreti, işletim kayıpları bv. var. ha diyanet belki de vergi kısmından dolayı haram demiştir ki kazandığının...
  13. goshawk

-REHBER- Ethereum Madenciliği Nedir Nasıl Yapılır?

elinize sağlık. açıklayıcı ve sade.
  14. goshawk

Güncel En İyi Kripto Borsası Hangisidir?

en az komisyon oranları yanlış bilmiyorsam huobi'de (binance tr açıldıktan sonra değişmiş olabilir). zaten en büyük 3 borsadan biri. (binance, okex, huobi)
  15. goshawk

RTX 3090 / RTX 3080 / RTX 3070 Etherium Kazım Performansı

keşke okusaydın attığın yazıyı bak ne demişler yani nvidia oyuncu için üretmiyor bu kartları. doğal olarak kar elde etmek için üretiyor.
  16. goshawk

RTX 3090 / RTX 3080 / RTX 3070 Etherium Kazım Performansı

nasıl caiz olmaz ya? miningte de bir yatırım ve işletim masrafı var. trade atmak da mı haram acaba? gerçi faiz işleten bir diyanetten bahsediyoruz.
Top Bottom