Neler Yeni

Kredi çekip ekran kartı almak.

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Miningcilerde önermez. Başka insanlarda mining yaptıça paylaşılan blok ödülleri azalır. Asıl mining yapılmasını istemeyen kişiler miningciler.
Buradaki arkadaşların kötü niyetle demediğini biliyorum elbet. Burada sıcak bir aile gibiyiz herkes hızlıca cevap veriyor bilgi paylaşıyor. Ama genel olarak bakıldığında evet bende tavsiye etmeyenlerin mining ciler olduğunu düşünmekteyim. Dediğim gibi çektiğim kredileri bile gelen eth den değil cebimden ödeyeceğim. 1 sene full birikim yapacağım mesela 5 eth olur 6 olur sistemi dahada artırdı sam hedef daha da büyük

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Büyük kripto paraların hiçbiri bir yıl önceki fiyatların altına düştüğünü sanmıyorum.
2017 şubat-haziran dönemine ait bitcoin grafiğine bakmanızı öneririm(yanlış hatırlıyor olabilir ama öyle olması lazım)
bu arada mining tarafıyla değil trade tarafıyla ilgileniyorum. ve tavsiye etmiyor değilim düşüncenizi sadece kendi yorumunuzla bunu yapmanızı istiyorum.

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
yazılım öğrenseydin kredi çekmene gerek kalmazdı 😖🤬🥵😡😤
Bilemedik hocam. Sen yazılımcı sın herhalde biliyorsan bize de öğretir misin. Kredi çekmeyelim de güzel paralar kazanalım

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY

DenizAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Deniz
Tavsiye etmem.
Ayı sezonu gelirse ne yapacaksınız?
Kripto paralarda büyük bir düzeltmeye gidilirse ne yapacaksınız?
Tüm bunları geçtim bunların hiç biri olmasa bile yakın-orta vadede ETH 2.0 sürümüne geçiş yapılacak işte o zaman Ethereum mining olayı tamamen bitecek o zaman ne yapacaksınız? Ben başka coinler kazarım diyorsan tabii ki kazarsın ama vereceği kâra değecek mi? Ki üstelik bütün ETH miningciler ETH 2.0 gelince alternatif coine hücum edecekler haliyle o coinin kazım zorluğu da uçacak. İşte tüm bunlar olduğunda 2018'de olduğu gibi ortalık bir anda kart çöplüğüne dönebilir haliyle piyasadan fahiş fiyatlardan kart toplayanlar ortada kalır. Nereden tutsan elinde kalıyor.

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Buradaki arkadaşların kötü niyetle demediğini biliyorum elbet. Burada sıcak bir aile gibiyiz herkes hızlıca cevap veriyor bilgi paylaşıyor. Ama genel olarak bakıldığında evet bende tavsiye etmeyenlerin mining ciler olduğunu düşünmekteyim. Dediğim gibi çektiğim kredileri bile gelen eth den değil cebimden ödeyeceğim. 1 sene full birikim yapacağım mesela 5 eth olur 6 olur sistemi dahada artırdı sam hedef daha da büyük
Dostum kartları 2. el olarak almanı tavsiye ederim, sıfırları çok uçuk.

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
2017 şubat-haziran dönemine ait bitcoin grafiğine bakmanızı öneririm(yanlış hatırlıyor olabilir ama öyle olması lazım)
bu arada mining tarafıyla değil trade tarafıyla ilgileniyorum. ve tavsiye etmiyor değilim düşüncenizi sadece kendi yorumunuzla bunu yapmanızı istiyorum.
Önerilerin için teşekkür ederim dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum kartları 2. el olarak almanı tavsiye ederim, sıfırları çok uçuk.
İkinci el rx580 ler de 4k 4.5 k civarı 🤔🤤

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Tavsiye etmem.
Ayı sezonu gelirse ne yapacaksınız?
Kripto paralarda büyük bir düzeltmeye gidilirse ne yapacaksınız?
Tüm bunları geçtim bunların hiç biri olmasa bile yakın-orta vadede ETH 2.0 sürümüne geçiş yapılacak işte o zaman Ethereum mining olayı tamamen bitecek o zaman ne yapacaksınız? Ben başka coinler kazarım diyorsan tabii ki kazarsın ama vereceği kâra değecek mi? Ki üstelik bütün ETH miningciler ETH 2.0 gelince alternatif coine hücum edecekler haliyle o coinin kazım zorluğu da uçacak. İşte tüm bunlar olduğunda 2018'de olduğu gibi ortalık bir anda kart çöplüğüne dönebilir haliyle piyasadan fahiş fiyatlardan kart toplayanlar ortada kalır. Nereden tutsan elinde kalıyor.
ETH 2.0 ile ilgili henüz pek bir bilgim yok. Bildiğim kadarıyla henüz eth 2.0 için zemin hazırlanıyor buda en iyi ihtimalle 1 seneden fazla sürer diye düşünmekteyim. Şu önümüzdeki 1 sende bu karı yapıp ileriye bakmak makul gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,083
Üyeler
152,604
Son üye
Daisys
Top Bottom