Arama sonuçları: *

1. dreamuiz

Instagram da reels da saçma saçma şeyler çıkıyor

bunları paylaşan hesapları takip et ve birkaç gönderilerini beğen + allta hocamın dediği gibi ilgilenmiyorum yap ve sayfayı yenile sürekli.
  2. dreamuiz

tüm verilerim çalındı yardım

Şifreleri değiş, uygulamaların (örneğin x uygulamasının bağlı olduğu mail şifresi) bağlı olduğu hesapların şifrelerini vesaire de değiş.
  3. dreamuiz

Priw hesap kullanıcı adı önerisi

opriwkan (priw bana göre mail israfı)
  4. dreamuiz

Youtube yeni kanal mı açmalıyım eski kanaldan mı devam etmeliyim?

İzleyenlerin canı sıkılabilir, alışılmışın dışında bir şeyler yapabilirsen neden olmasın. Dediğim gibi ufak kesitler alarakta instagramda vesaire paylaşırsın, kanalı daha fazla kişi bilir.
  5. dreamuiz

Niye atılmasın uzun video onu anlamadım, videolar uzun ve fazla olunca bir an düşündüm böyle bir durumda olsam kıyamazdım silmeye herhalde :D
  6. dreamuiz

Biliyorum 40-50 civarı video var bayağı da uzunlar o yüzden bi duraksadım silme konusunda. Valla hocam yorum sizde. O kadar videoyu görünce anı olarakta kalabilir aslında o kanaldan da devam edebilirsiniz. Youtube'da abone kazanmak için biraz farklılık lazım ve sadece youtube'la da kalmamanız...
  7. dreamuiz

Bayağı da video varmış aslında. Sıfırdan başlamak adına yeni kanal olabilir ama bu boşta durunca da videoları silmekle aynı mantığa gelecek.
  8. dreamuiz

Sen nasıl rahat edersen hocam. İki türlü de sıfırdan başlamış olacaksın.
  9. dreamuiz

Eski kanalda video vesaire var mı yoksa boşta duran bir kanal mı
Top Bottom