Arama sonuçları: *

1. BlueLabels

Azrail A.S Aynı Anda Birden Fazla İnsanı Nasıl Öldürüyor?

Bunun için kuran okumasına gerek yok? Detaylı bilgiye sahipsen sen verebilirsin ha değilsen o zaman internetten araştırması gerekiyor ekstra olarak kuranda her şey yazmıyor bilgin olsun muhtemelen okumuşsundur bunu dediğine göre
  2. BlueLabels

Üslübuna dikkat et öncelikle bunun yanı sıra her şeyi allaha bağlamayın demek istediği şey şu sen buna mantıklı bir açıklama sunamayıp allah yapmış yaw diye geçiştirmenden bahsediyor arkadaş sorguluyor ve bunun cevabını almak istiyor bilmiyorsan bilgi kirliliği yapmaktansa otur ya tartışmayı...
  3. BlueLabels

yukarıda nasıl öyle bir kanıya vardın?
  4. BlueLabels

Aradığın cevabı burada alman zor bazı arkadaşlar aynı fikirde oluyor ve direkt olarak senin söylediğin gibi kaçamak cevap veriyor. Senin istediğinden çok etrafından dolanarak cevap veriyor
  5. BlueLabels

İslam inanç çelişkisi

Hayır etmiyoruz sebebini attığım şeylerden görürsünüz
  6. BlueLabels

İslam inanç çelişkisi

Genel kültür ve dini konular üzerine Diamond Tema izleyebilirsin dostum örnek olarak şu videoları bırakayım bu videonun en ironik kısımlarından bir tanesi de şu " " bunu da eklemek istiyorum özellikle buna bak bu tarz kanallardan hem genel kültür hem hem dini bazda bilgi alabilirsin alt...
  7. BlueLabels

İslam inanç çelişkisi

Valla merak ettim neyciymişim özelden yazabilirsin
  8. BlueLabels

İslam inanç çelişkisi

İkiniz aynı kafadan cevap veriyorsunuz bak ondan dolayı olabilir ha yine de alındıysan kusura bakma. Senin yazdığın "bir şeye" cevap vermemişim derken? Unutma değil canımsın sizi aynı kefeye koyarak cevap veriyorum vaktimin hepsini sana ayıramam yukarıda dediğim gibi kafayı çalıştır biraz...
  9. BlueLabels

İslam inanç çelişkisi

A Abim saman adam safsatası https://evrimagaci.org/saman-adam-safsatasi-straw-man-fallacy-230 budur ben bana saman adam diyorsun demiyorum ayrıca Türkçe yazamıyorsun sanırım diycemi diye bir şey yok diyeceğimi demen lazım bu 2dir uyarıyorum seni. Orada aşırı sağ kesimdensin deme sebebimde...
  10. BlueLabels

İslam inanç çelişkisi

Tabi canım öyle diyor ben buna katılıyorum zaten. Ama sen youtube veya genel olarak interneti nasıl kullandığına bağlı "soytarıya benzememek için" bu yüzden bilimsel makalelerle konuşan insanlara aksi argüman sunmak istiyorsan laf cambazlığı yapmaktansa fikrini net bir şekilde söyle ha ekstra...
  11. BlueLabels

İslam inanç çelişkisi

Bak canımsın hala anlamamışsın ekstra olarak soru ekleri ayrı yazılır bilgin olsun. Ben maymunum demedim ki sende izlediğin kişiler gibi bana saman adam safsatası yapıyorsun
  12. BlueLabels

İslam inanç çelişkisi

Yanlış anlamışsın 5 saniye düşününce maymun olduğumu bulmuyorum 5 saniye düşününce "senin beyninin 1000de 1ini yaparak durumu sana açıklıyorum" Oradaki nöron aktivitesi sana bir atıftı tabi kafalar çimento olunca almamış
  13. BlueLabels

İslam inanç çelişkisi

Neden karışıyorum kafanı kullanmaya başlarsan ne demek istediğimi anlarsın yalan bilgi, çarpıtılmış gerçeklik, kendini haklı çıkartmak için kesitlerle uğraşmış oyun oynayıp 3 arkadaşımla sesli şekilde konuşurken kafamı 5 saniye kullanınca bunlar geldi aklıma vaktini ayırırsan ne demek istediğimi...
  14. BlueLabels

İslam inanç çelişkisi

Neden bu kadar gerildin ki dostum sanırım aşırı sağ kesimdensin
  15. BlueLabels

İslam inanç çelişkisi

bu tarz insanların videolarını izleme arkadaşımınla röportaj yaptılar ve onun söylediği çoğu şeyi kesmişler sanki çocuk haksı gibi göstermişler onun söylediğine göre ayrıca yanıltıcı bilgiler kullanıyorlar bu adamların rezil olduğu bir video var mesela Evrim Ağacı bunlara çok iyi cevap verdi
Top Bottom