Arama sonuçları: *

1. C

Yardım Uzun süredir Beyaz kasa kullanan var mı?

plastik 2000li yılların başlarındaki kasalar sararıyordu, güncel plastik kasalarda sararır korozyona daha yatkın plastik herşeyle etkileşime daha hızlı giriyor, alaminyum kasalar alırsanız onların ömrü daha uzun
  2. C

İTOPYA kasa rezaleti

mining zamanından birçok msı gpularda bağlantıların olduğu metal plakada eğrilik vardı sıfır alıp kendim açtıklarımda dahi ona çok takılma derim
  3. C

Yardım Yeni aldığım DA-G7 sistemde fan hızı ayarlayamıyorum

Kasa içerisinde fan kontrolcüsü yok ise biostan fan ayarı yapmayı deneyebilirsin, ucuz etin yahnisi bu kadar oluyor bu arada tanesi 500 lirayada fan var 5 tanesi 300 lirayada fan var
  4. C

80 plus titanium psu 600 tl?

Şu psulara cabuk bozulur c4 muamelesi sıkmaya başladı, üreticiler o yüzden mi psulara 10 15 yıl garanti veriyor :) alırken test edersin arızalı değilse alır geçersin bu kadar basit
  5. C

RYZEN 5 5600X VE RX5700XT İÇİN KAÇ WATT PSU GEREKLİ ?

Diğer markaların garantisi yok mu yani ? ayrıca asusa servispoint bakıyor çok mağduru var haberin olsun. Yardım istiyorsun konuna cevap verenlere ayıptır söylemesi köpek gibi davranıyorsun birde capslockunu kapat o şekilde yaz forumda mod vardır umarım şuan.
  6. C

Bu arada beni yanlış anlama da sistemin ferrari değil iken neden gidip markasından dolayı psuya ekstra para ödeyecek bir marka bakıyorsun
  7. C

bu kombinasyonu değiştirmeyeceksen 600w yeterli zaten, ha ileride sistem yükseltirim 3090 alırım 4090 alırım 7900x alırım vs gibi bir düşüncen var ise şimdiden 1000w bir psu al yatırım olsun
  8. C

Bilgisayarı temizledim ve açılmıyor

Arkadaşlarında dediğini gibi muhtemelen statik elektrikten dolayı böyle yapıyor, fanlar birden dönüp sonra duruyorsa işlemciye güç gitmiyordur işlemciye de güç anakart üzerinden gider yani anakart çalışmıyor bios pilini çıkar 5 dk bekle sonra geri tak çalışır
  9. C

650W PSU RTX 4070 ve NZXT kraken soğutucuya yetermi ?

Şuan yeter oc vs yapmıyacaksan eğer, fakat ileride illaki sistemi upgrade yaparsın o yüzden psunun 2. elde hem satışı yavaş hemde ölü fiyata vermek zorunda kalıcaksın o yüzdem 850 1000 watt alman senin yararına olur
  10. C

Yardım Beyaz Boş Kasa Tavsiyelerinizi Alabilir Miyim ?

show kasası istiyorsan 2. el lianli dynamic, önü mesh hava sirkülasyonu güzel bir kasa ararsan lianli mesh 2 yada cooler master td 500
  11. C

Lian Li kasa önerisi

Kendim kullandım çok rahatız edici düzeyde değildi, ayrıca şuan dynamic kullanıyorum üzerinde 9 adet lianli st120 var ses olarak cm fanları ile aynı gibi
  12. C

Lian Li kasa önerisi

Arkadaşın önerdiği bu kasa soğutma olarak ilk 3 kasadan birisi hatta birinci kasada olabilir, muadil olarak td500 mesh de önerebilirim. Görsel istiyorsan da dynamic serisine bakabilirsiniz hocam 1659687041 Bu arada görsel için dynamic serisi alacak olursanız soğutmada 5-10 derece feragat...
  13. C

Gskill trident z ve ml240l ile uyumlu kasa önerisi

Radyatör üst kısımda ramlere temas etmez değil mi ? Sağolsun vatan çalışanları pek bilgili değil deneyim görün diyor 😁
  14. C

Ben sadece bu iki kasadan birisini alıcam dostum eğer uyumluysa dediğim gibi
  15. C

Merhaba arkadaşlar ml240l soğutucumu eski kasamda üst kısma monte edemiyordum bu yüzden yeni kasa almak istiyorum aklımda 2 model var birisi h500 diğeri td500 mesh , ramlerimin yüksekliği 4.4 cm bu iki kasaya radyötörü üst kısma takmak şartıyla uyar mı acaba tecrübeli arkadaşlardan yardım rica...
  16. C

Ml240L soğutuculu sistem için Corsair 4000D Airflow uyumlu olur mu?

hocam benim ramların boyuları dominatör ile aynı fakat , dominatörün köşeleri yumşatılmış farkettiyseniz oyüzden korkuyorum :D
  17. C

Dostum aerecool quartz revonunda üste 240 360 mm radyatör desteği var ama üste sıvı soğutmayı takamıyorum ramlerim yüksek profil temsı bırak ram takamıyorum slotun üzerine geliyor soğutma :D
  18. C

Merhaba arkadaşlar sistemim şu şekilde x570-e 5900x ml 240l sıvı soğutma gskıl trıdent z dual ram Corsairin 4000d airflow model kasasını almayı düşünüyorum, kasa üst kısmına sıvı soğutmayı montajlayabilir miyim acaba? ramlere değermi bilmiyorum, daha önce aerecool qurtz revo kasa ve b450...
  19. C

Yardım 240MM Sıvı soğutucuyu takabileceğim kasa önerisi

Şimdi baktım vengeanceden uzunluk olarak 0.5 cm daha kısa yükseklik olarak 0.6 cm daha kusa gskıll sığar mı dersin 1606162425 Battleceusera baktım önü mesh değil , invaderi de düşündüm o anakartın yanına takayım diye fakat ekran kartıda uzun bu seferde o engel olabilir
  20. C

Yardım 240MM Sıvı soğutucuyu takabileceğim kasa önerisi

Belirli bir bütçe yok fakat absürt bir şey olmasın lütfen işimi görecek 500 liralık kasada olur bin tlde ama sırf bir kasaya görüntü var diye 2 bin TL veremem açıkçası 1606161938 Veneganceden galiba daha büyük boyutları bildiğim kadarıyla
Top Bottom