Arama sonuçları: *

1. Ç

40k butcem var laptopmu almaliyim yoksa hazir sistemmi

Ne için kullanmayı düşünüyorsunuz. Şahsi görüşüm 40k laptop' a vermezdim, masa üstü daha güçlü olur ,
  2. Ç

Aliinirmi nasil yapalim

https://www.itopya.com/modartx10intelcorei512400fgigabytegeforcertx4070gamingoc12gb16gbddr4500gbnvmem2ss_h25038 1703606383 İndirim de stok bitmeden al bence
  3. Ç

Aliinirmi nasil yapalim

Evet 2k için 4070 ama 4060tib1080p için daha iyi olur
  4. Ç

Aliinirmi nasil yapalim

Şimdilik öyle ama bir kaç seneye ddr5 daha çok tercih edilecek ve vram oyunlar için önemli olacak, alacak olanın imkanı var ise ddr5 alması daha mantıklı, ileride gpu güncellemesi yapabilir
  5. Ç

Aliinirmi nasil yapalim

Bu kıyas iyi olmamış anakart bile b450 , sırf ekran kartı için tercih edilmez , üstteki 4060ti 16 fena değil ve ddr5 sistem 1703519343 Maç bütçe kaç
  6. Ç

30K Kasa önerisi istiyorum

İndirimli parça olarak almanızı öneririm, belki çok az fiyat artabilir ama en azından kaliteli malzemeler ile toplayabilirsiniz, hazır sistemler artık pahalı, indirim yapan kanallar dışında , biraz çaba ile toplayabilirsiniz, sarı site de temiz ve garantili ürün bulmak kolay
  7. Ç

Çözüldü✓ 7500f rx 7800xt alınır mı?

Elinde 1080p kaç Hz monitör var ? Bu sistem 2k için eğer , valo, cs oynuyorsan sürekli 2k da yüksek FPS alırsın
  8. Ç

MAKSİMUM 8K YA KADAR HAZIR SİSTEM İÇİN YARDIM

Elindeki SSD nin tam performansını almak istiyorsan pcıe 4.0 destekli anakart almam lazım, bahsettiğin bütçe ile de öyle bir sistem zor , bence o ssd yi sat bütçeni biraz daha arttırır sana yetecek bir şey bulabilirsin
  9. Ç

Gaming Gen ELRAEN-GG alınır mı???

Bir arkadaşımız sistem özelleştirdi , test ettiğin de afterburneden her şey aynı gözüküyordu , aklına gelebilecek bütün değerler aynı, sorun hangi parça da bir türlü bulamadılar , ürün de herhangi bir sorun yok dediler iade almadılar. Örn. Olarak özelleştirdigin anakart bozuk olur tesbit edilir...
  10. Ç

Kardeşim konusu oldu forum da , firmanın böyle bir yazısı var , sorun yaşayanlar oldu burada , her firmaya bunu sormak en mantıklısı, 1701275532 Her firmada olmayabilir ama Garanti olsun diye hepsine sormak lazım
  11. Ç

Kasa özelleştirmesi gerekmedikçe yapmayın, sorun olduğun da iade kabul etmiyorlar bu sefer , kasa size özel toplanmıştır vs. Diyorlar, bunu yapacaksanoz mutlaka firma ile görüşün
  12. Ç

Gelbura.com sistemleri alınır mı?

Site güvenilir sıkıntı yok
  13. Ç

GamingGenTR'den Hazır sistem almak istiyorum

Bilginiz olsun parça değişimi yaptığınız da sistem de sıkıntı olduğun da iade kabul etmiyorlar , bunun teyitini alıp öyle sistem özelleştirin
  14. Ç

İnce hesap a gidip pc almak

İstanbul Taşdelen'deki yerlerin den bahsediyorsan oradan Ürün teslimatı ve satışı yapılmamaktadır.
  15. Ç

Hazır sistem alıcam yardımcı olursanız sevinirim

https://www.gencergaming.com/victor?srsltid=AfmBOopI_x-RM5JQ6WwKBuHaYSzgh4BS0zX2_HNfu8RuZ9x7ZnJdv35Si1o Kule tipi soğutucu alırsan çok daha iyi olur . Ama acelen yok ise uygun fiyata hazır sistemler çıkıyor bu aralar istersne bekle
  16. Ç

Bu sistemi almayı düşünüyorum

herkes de olan şeyler değil hocam onlar , Nvidia ya göre daha çok oluyor ama AMD kartlar da gerçekten hem uygun hem VRAM için güzel
  17. Ç

aşağıya link koydugum sistem alinir mi

Alınır ideal
  18. Ç

Arkadaşım Bu Sistemi Almış H.O G.O?

Bütün arkadaşlık vasfını kullan ve hemen o sistemi iptal ettirmesini söyle
  19. Ç

pckolik 2. el eşya veya ayıplı/hasarlı ürün satar mı ve güvenilir midir ?

https://pckolik.com/urun/xena-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-4060/
  20. Ç

pckolik 2. el eşya veya ayıplı/hasarlı ürün satar mı ve güvenilir midir ?

19K ya 4060 lı sistem var burada , bütçen var ise onu almanı öneririm
Top Bottom