Neler Yeni

Gelbura.com sistemleri alınır mı?

j4ckr0zs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Çukurova
Bütçe
40000

Alınabilir mi? Anakartlar biraz şaibeli görünüyor. Ancak emin olamadım. Siteyle de ilk defa karşılaştım kimisi olumlu kimisi olumsuz birçok yorumu mevcut.
Bilgisi olan rica etsem bilgilendirebilir mi? Sistem konusunda önerilerinize açığım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Samet Göksu
Hocam siteyi daha önce hiç duymadım, bence bütçen bu kadar iyiyken daha iyi ve bilindik sitelerden bak derim. Bu bütçe ile zaten 4060ti ile sistem her sitede bulursun diye düşünüyorum.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,933
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Gelbura oldukça güvenilirdir ancak fiyatlar oldukça pahalı geldi bana.

j4ckr0zs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Çukurova
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Alınabilir mi? Anakartlar biraz şaibeli görünüyor. Ancak emin olamadım. Siteyle de ilk defa karşılaştım kimisi olumlu kimisi olumsuz birçok yorumu mevcut.
Bilgisi olan rica etsem bilgilendirebilir mi? Sistem konusunda önerilerinize açığım.
Bu arada 4070 li sistem arıyorum bu bütçelere. Karşıma çıkınca sormak istedim

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
SEYF
Yani işlemci soğutucu çok kişi satın aldı buradan. Bir problem olduğunu duymadım henüz.

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Bütçen max ne kadar kankam monitör dahil mi onları yazarsan daha iyi olur

j4ckr0zs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Çukurova
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçen max ne kadar kankam monitör dahil mi onları yazarsan daha iyi olur
Yukarıda 40k diye belirtmiştim hocam max 5k daha eklerim üstüne monitörüm şu anlık mevcut Monster Aryond A27 mevcut. Bir ay sonra monitör alabilirim anca..

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Güvenilirlik açısından sorun yok ama sistemlerin fiyatı biraz pahalı görünüyor.
Rahat bir şekilde güzel parçalarla 7500F + 4070 toplanır/hazır sistem olarakta bakılabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,355
Üyeler
143,127
Son üye
Alperen8
Top Bottom