Neler Yeni

Gaming Gen ELRAEN-GG alınır mı???

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,569
İsim
Emre siyah
bütçeyi esnetip kasayı 750w , ramleri 32 , cpuya da bir sıvı ya da hava soğutma alırsan miss gibi olur

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
bütçeyi esnetip kasayı 750w , ramleri 32 , cpuya da bir sıvı ya da hava soğutma alırsan miss gibi olur
Kasa özelleştirmesi gerekmedikçe yapmayın, sorun olduğun da iade kabul etmiyorlar bu sefer , kasa size özel toplanmıştır vs. Diyorlar, bunu yapacaksanoz mutlaka firma ile görüşün

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,569
İsim
Emre siyah
Kasa özelleştirmesi gerekmedikçe yapmayın, sorun olduğun da iade kabul etmiyorlar bu sefer , kasa size özel toplanmıştır vs. Diyorlar, bunu yapacaksanoz mutlaka firma ile görüşün
iade kabul etmemeleriyle özelleştirmenin ne alakası var? ürüne para verip alıyorsun bozuk ürün çıktığında firmanın onayından sonra iade yapmak zorunda zaten

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Eren
iade kabul etmemeleriyle özelleştirmenin ne alakası var? ürüne para verip alıyorsun bozuk ürün çıktığında firmanın onayından sonra iade yapmak zorunda zaten
doğru söylüyor iade etmiyolar bende incehesaptan özelleştirip almıştım daha gelmeden iade edemedim kapıda iade etsem falan dedim yine kabul etmediler

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
Kardeşim konusu oldu forum da , firmanın böyle bir yazısı var , sorun yaşayanlar oldu burada , her firmaya bunu sormak en mantıklısı,
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim konusu oldu forum da , firmanın böyle bir yazısı var , sorun yaşayanlar oldu burada , her firmaya bunu sormak en mantıklısı,
Her firmada olmayabilir ama Garanti olsun diye hepsine sormak lazım

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,569
İsim
Emre siyah
doğru söylüyor iade etmiyolar bende incehesaptan özelleştirip almıştım daha gelmeden iade edemedim kapıda iade etsem falan dedim yine kabul etmediler
bozuk üründe iade yapmak zorunda diyorum

Her firmada olmayabilir ama Garanti olsun diye hepsine sormak lazım
konunun linkini atar mısınız inceleyeyim

ConquerorXIV

80+ Gold
nasıl iade almıyormuş hele şunlara bak

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
bozuk üründe iade yapmak zorunda diyorum

konunun linkini atar mısınız inceleyeyim
Bir arkadaşımız sistem özelleştirdi , test ettiğin de afterburneden her şey aynı gözüküyordu , aklına gelebilecek bütün değerler aynı, sorun hangi parça da bir türlü bulamadılar , ürün de herhangi bir sorun yok dediler iade almadılar. Örn. Olarak özelleştirdigin anakart bozuk olur tesbit edilir onu iade alırlar büyük ihtimal o konu hakkında bilgim yok ama bahsettiğim farklı bir durum olduğun da sorun oluyor, o riske girmeye değmez

Ekler

• Screenshot_2023-11-29-19-55-31-208_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-11-29-19-55-31-208_com.android.chrome-edit.jpg
    709.5 KB · Hit: 24

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,569
İsim
Emre siyah
Bir arkadaşımız sistem özelleştirdi , test ettiğin de afterburneden her şey aynı gözüküyordu , aklına gelebilecek bütün değerler aynı, sorun hangi parça da bir türlü bulamadılar , ürün de herhangi bir sorun yok dediler iade almadılar. Örn. Olarak özelleştirdigin anakart bozuk olur tesbit edilir onu iade alırlar büyük ihtimal o konu hakkında bilgim yok ama bahsettiğim farklı bir durum olduğun da sorun oluyor, o riske girmeye değmez
değer sıkıntı çıkarırlarsa mahkemeye başvurursun almadan iade konusu hakkında bilgim yok.

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
Garantisini verdiği ürünü iade etmek zorunda

Top Bottom