Arama sonuçları: *

1. İbrahim_Talha

Yapacak çok şey olduğu için hiçbir şey yapmamak, bir şey yapma isteği gelmiyor

Aynı durumdayız. Bir sürü ama bir sürü yapacak şey var. Bundan kurtulmanın tek yolu böl ve yönet mantığı. Bunun içinde vazgeçmeyi öğrenmemiz gerekiyor. Önce bizim kariyerimiz veya hayatımız için en önemli ve en aciliyeti olandan olmayana doğru sıralıyoruz. Sonra bunlardan 2 veya 3 tanesini seçip...
  2. İbrahim_Talha

AİLEMLE CİDDİ PROBLEMLERİM VAR

Her insanın dayanma gücü, psikolojisi, kültürü, ailesi, arkadaşları ... farklıdır. O yüzden dert kıyaslanması farklı kişiler arasında yapılamaz. Çok uç bir örnek vereceğim. Bir kişinin Iphone 15 alamadığı için çektiği acı ile ilk sevgilisini kaybetmiş insanın acısı aynı olabilir.
  3. İbrahim_Talha

Almanya'da işler nasıl işliyor

Öncelikle selamlar, Eğer başka dillere kolaylıkla 4-5 saate geçebileceğini düşünüyorsan C#'da yeterli seviyeye gelmemiş ve yazılım dünyası hakkında yeterli bilgin yok demektir. Bunu seni kötülemek için değil farkında olup onun üstüne gitmen için söylüyorum. Umarım faydalı olabilmişimdir :peepokalp:
  4. İbrahim_Talha

Karpuzcuda gunluk 150 TL ye çalıştım 2 gün 300tl vermediler beni tehtit ettiler

Babanıza söylemeniz dışında pek bir şey yapamazsınız.
  5. İbrahim_Talha

18'e gireceğim hangi karta üyelik olmalıyım

Ziraat iyidir. Hem atm sayısı hem de işlemlerindeki kolaylıklar bana daha çok hitap ediyor. Bende yarın alacağım.
  6. İbrahim_Talha

Kız kankama(kuzenime) doğum günü hediye önerisi

Her kız aynı olmamakla beraber gerçekten kızların bazıları seviyor. Çocukluk hep içlerinde bir yerlerinde kalmış oluyor ki " çok çocukça davranıyordu" gibi şeyler arkadaşlarınızdan duyabilirsiniz ya da bizzat kendiniz söylemişsinizdir 🙃
  7. İbrahim_Talha

Üniversite Whatsapp gruplarının seviyesi

Yok hocam onu demek istemedim. Bizim lise yurdunda da muhabbeti olurdu bazen. İşte x ilinden gelmiş arkadaşa orası şehir mi, köy köy diye dalga geçmeye çalışırlardı. Umarım anlatabilmişimdir 🙃
  8. İbrahim_Talha

Üniversite Whatsapp gruplarının seviyesi

Bizde genelde hep işe yarayacak sorular var hocam. Makara çok az döndü. 1693174787 Ora şehir mi demeye çalışmış bence. Yani umarım 😁
  9. İbrahim_Talha

6 ay sonra Kore'ye gideceğim ama ailem dershaneye gitmemi istiyor!?

Yurt dışına gitmek, yeni kültürler tanımak ve özellikle insana verilen değerin yüksek olduğu ülkelere gitmek hayatını pozitif yönde etkileyecek önemli etmenler olsa da hayatım kurtulur ifadesi çok yanlış. Gittiğiniz zaman hiçbir şey güllük gülistanlık olmayacak. Gittiğin zaman yeni problemlerin...
  10. İbrahim_Talha

Sizce asansöre binmeli miyim?

Yanlış bilgi hocam. Bizzat 2 farklı asansörde deneyimlemek zorunda kaldım :D Hocam onu bende düşünüyordum ancak hayata da aynı gözle bakmaya çalışalım. Yolda yürümemiz çok tehlikeli her an sarhoş bir adam araba ile gelip çarpabilir. Arabanın freni patlayıp çarpabilir. E dışarı çıkmayalım evde...
  11. İbrahim_Talha

Googlenin Bing ve Yandex karşısında sınıfta kalması

neden maalesef dediğinizi anlamadım. Bing mesela tahmin ettiğimden çok daha kaliteli bir hale gelmiş. Rekabet iyidir. Kullanıcılara yarar.
  12. İbrahim_Talha

Sizce asansöre binmeli miyim?

İlkokuldayken her gün 7 katı herhalde 5 6 kez çıkıyordum korkumdan. Sonra kendimi zorlayarak bine bine o korkuyu aştım. Ha arkadaşlar gıcıklığına asansör içinde hareket etse hala korkuyorum orası ayrı :D
  13. İbrahim_Talha

Sevdiğim kıza nasıl yaklaşmalıyım ? 4 yıldir görüşmedik

ytd'de patladım. Güldürdün, teşekkür ederim hocam. Konuya gelecek olursak sevsen de sevmesen de sevgilisi de olsa olmasa da karşındaki insan. 2 insan da normal bir şekilde konuşabilir. Bunda anormal veya utanılacak bir şey yok. Hele geçmişinin olduğu bir insana yazmak için çekinmek çok saçma...
  14. İbrahim_Talha

sahibinden param güvende nezaman para gelir

Eğer dedikleri şartlar yerine gerçekleşmesine rağmen paranız gelmediyse sahibinden destek ekibinin mail'ini bulup mail atabilirsiniz. Daha önce param güvende ile alışveriş yapıp paranın gelmemesi gibi bir olay duymadım. Ha karşıdaki iade eder ürün sana geri gelir para müşterinizin hesabına geçer...
  15. İbrahim_Talha

CsGo'da Nova 1'e Düştüm Çok Sinirliyim Gelin Konuşak

Allah başka dert vermesin hocam. Tek derdiniz bu olsun :)
  16. İbrahim_Talha

Gencolar Okullar Açılıyor!!!

ODTÜ KKK Yazılım Mühendisliği. Başka KKTC var mıdır acep ?
  17. İbrahim_Talha

Hayattan nasıl keyif alınır ve mutlu olunur?

Hani bana hani bana 😅 1678388072 @mutsuz1adam Hocam ben sizin geçtiğiniz süreçten geçerken dini tarafımı kuvvetlendirerek çıkabildim. Artık hayatta bir çok şeyden zevk alıyorum. Bir çok şey şükür sebebim. Bir de beni, bu hayatta en çok mutlu eden 2 şey var. 1.si yeni aldığım bir şeyi Kutusundan...
  18. İbrahim_Talha

100 günde eşit ağırlık 100 k ?

Hayır. Ama hedeflerim için geride olan bir çalışma performansı sergiliyorum.
Top Bottom