Neler Yeni

Sizce asansöre binmeli miyim?

ulvi34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ulvi Mısırlıoğlu
Anladım merdivene devam et kankam spor yaparsın hem.
ilk başta 5-6 yıl önce asansörde tek başıma kaldığımda o zaman telefonum yoktu yarım saat boyunca kapıya tekme attım ve bağırdım çığlık attım sesim kısılana kadar ama kimse duymadı

Kara*

80+ Silver
ilk başta 5-6 yıl önce asansörde tek başıma kaldığımda o zaman telefonum yoktu yarım saat boyunca kapıya tekme attım ve bağırdım çığlık attım sesim kısılana kadar ama kimse duymadı
Binme o zaman elektirik falan gidince bitersin sen, bizim burada kadın 2-3 defa yakalandı ani elektirik gitmelerinde giriş kata pat pat indi aklı çıktı.

ulvi34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ulvi Mısırlıoğlu
Binme o zaman elektirik falan gidince bitersin sen, bizim burada kadın 2-3 defa yakalandı ani elektirik gitmelerinde giriş kata pat pat indi aklı çıktı.
Sonra ne oldu peki aklı çıktı derken kadına ne oldu tam olarak

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
18 yaşındayım asansöre binme fobim var tek başıma asansöre binemiyorum genelde bir yere gidip gelince hem inişte hemde çıkışta merdivenle inip çıkıyorum en son 5-6 yıl önce 1 kez asansörde kaldım çok korkmuştum o zaman ondan sonra bir daha asansöre binmedim geçen yıl 1 kez dershaneden eve gelince asansöre bindim oda 6. katta asansör çıkarken çöktü 6. katta durdu bizim ev 7. katta yani en son katta ailem bana hep asansöre bin bir şey olmaz diyor ama ben yine asansörde kalırım diye korkuyorum. Sizce asansöre binmeli miyim?
İlkokuldayken her gün 7 katı herhalde 5 6 kez çıkıyordum korkumdan. Sonra kendimi zorlayarak bine bine o korkuyu aştım. Ha arkadaşlar gıcıklığına asansör içinde hareket etse hala korkuyorum orası ayrı :D

ulvi34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ulvi Mısırlıoğlu
İlkokuldayken her gün 7 katı herhalde 5 6 kez çıkıyordum korkumdan. Sonra kendimi zorlayarak bine bine o korkuyu aştım. Ha arkadaşlar gıcıklığına asansör içinde hareket etse hala korkuyorum orası ayrı :D
Ben tek başıma asansöre binemiyorum bazen ailemle annemle babamla birlikte asansöre biniyorum yoksa tek başıma hayatta binemem asansör 7. kata çıkana kadar elektrik kesilir asansör düşebilir ya da çökebilir ya da 1 katta durabilir ne olacağı belli olmaz hattım da hiç dakika yok asansörde kalsam ailemi nasıl arayacağım internetim de yok asansörün telefonunu da söktüler çoktandır asansörde telefonda yok

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
Ben tek başıma asansöre binemiyorum bazen ailemle annemle babamla birlikte asansöre biniyorum yoksa tek başıma hayatta binemem asansör 7. kata çıkana kadar elektrik kesilir asansör düşebilir ya da çökebilir ya da 1 katta durabilir ne olacağı belli olmaz
öyle bir şey yok neredeyse tüm asensörlerde kendini bi kata çıkaracak kadar elektrik olduğunu duymuştum.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
öyle bir şey yok neredeyse tüm asensörlerde kendini bi kata çıkaracak kadar elektrik olduğunu duymuştum.
Yanlış bilgi hocam. Bizzat 2 farklı asansörde deneyimlemek zorunda kaldım :D
Ben tek başıma asansöre binemiyorum bazen ailemle annemle babamla birlikte asansöre biniyorum yoksa tek başıma hayatta binemem asansör 7. kata çıkana kadar elektrik kesilir asansör düşebilir ya da çökebilir ya da 1 katta durabilir ne olacağı belli olmaz hattım da hiç dakika yok asansörde kalsam ailemi nasıl arayacağım internetim de yok asansörün telefonunu da söktüler çoktandır asansörde telefonda yok
Hocam onu bende düşünüyordum ancak hayata da aynı gözle bakmaya çalışalım. Yolda yürümemiz çok tehlikeli her an sarhoş bir adam araba ile gelip çarpabilir. Arabanın freni patlayıp çarpabilir. E dışarı çıkmayalım evde kalalım desek depremde naneyi yiyebiliriz. Kısacası kötü bir şey gelecek ise her türlü gelir. Bu şekilde düşünmek biraz olsun etki etmişti bende.

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
Yanlış bilgi hocam. Bizzat 2 farklı asansörde deneyimlemek zorunda kaldım :D

Hocam onu bende düşünüyordum ancak hayata da aynı gözle bakmaya çalışalım. Yolda yürümemiz çok tehlikeli her an sarhoş bir adam araba ile gelip çarpabilir. Arabanın freni patlayıp çarpabilir. E dışarı çıkmayalım evde kalalım desek depremde naneyi yiyebiliriz. Kısacası kötü bir şey gelecek ise her türlü gelir. Bu şekilde düşünmek biraz olsun etki etmişti bende.
Hocam valla hastanedeki asansörün içindeki kağıtta yazıyordu paniklemeyin bi kata çıkıp kapı açılacak tarzı bişeydi.

Top Bottom