Neler Yeni

Almanya'da işler nasıl işliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mesut
iyi akşamlar lise 3 öğrencisiyim küçüklükten beri yurt dışı hayalim var liseye başladığımdan beri dil ve programlama çalışıyorum b1 almancam ve c# bilgim var ama istesem başka dilleri kolaylıkla 4-5 saatte geçebilirim , almanya'da programcılık vb. bir bölüm okuyabilirmiyim orda işler nasıl işliyor gerçekten bilmiyorum o yüzden soruyorum , oraya gitsem maddi destek olurlar mı lütfen bilgisi olan paylaşsın

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Öncelikle selamlar,
Eğer başka dillere kolaylıkla 4-5 saate geçebileceğini düşünüyorsan C#'da yeterli seviyeye gelmemiş ve yazılım dünyası hakkında yeterli bilgin yok demektir. Bunu seni kötülemek için değil farkında olup onun üstüne gitmen için söylüyorum. Umarım faydalı olabilmişimdir :peepokalp:

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,333
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
iyi akşamlar lise 3 öğrencisiyim küçüklükten beri yurt dışı hayalim var liseye başladığımdan beri dil ve programlama çalışıyorum b1 almancam ve c# bilgim var ama istesem başka dilleri kolaylıkla 4-5 saatte geçebilirim , almanya'da programcılık vb. bir bölüm okuyabilirmiyim orda işler nasıl işliyor gerçekten bilmiyorum o yüzden soruyorum , oraya gitsem maddi destek olurlar mı lütfen bilgisi olan paylaşsın
Üniversite okursan kolay gidersin erasmus yapıp, onun dışında kendin çabalaman lazım biraz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mesut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle selamlar,
Eğer başka dillere kolaylıkla 4-5 saate geçebileceğini düşünüyorsan C#'da yeterli seviyeye gelmemiş ve yazılım dünyası hakkında yeterli bilgin yok demektir. Bunu seni kötülemek için değil farkında olup onun üstüne gitmen için söylüyorum. Umarım faydalı olabilmişimdir :peepokalp:
temel düzeyde demek istemiştim

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Nedox Bey
TR'de uni kazan eger direk gidersen zor biraz. Ayrica dil yeterliligini arastir bazilari b2 istiyor veya b1 istiyor ama test ediyorlar begenmezlerse geri gonderiyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,687
Üyeler
145,234
Son üye
unhappy egemen
Top Bottom