Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

Wraith Prism 5600'e yeter mi

Bütçeniz ne kadar ?
  2. İsmail Aslan

Wraith Prism 5600'e yeter mi

Amd wraith prism i 5 5600x ile kullanıyorum şahsen yetmiyor -20 curver optmizer ile yük altında 75 derecelerde kullanıyorum.
  3. İsmail Aslan

i5 11400F Sıvı soğutucu

Hocam kaliteli bir modeldir ve markada üzmez. Düşüyor genelde , iyi bir soğutma tier A listesinde.
  4. İsmail Aslan

i5 11400F Sıvı soğutucu

Lian li galahad 240 öneririm indirimlerde filan yakalayabilirsiniz. Gaming gecesine pek çok kez geldi.
  5. İsmail Aslan

i5 11400F Sıvı soğutucu

Amd işlemcilerde kronik sorun yok.
  6. İsmail Aslan

Ben Bu Sistemlere AŞIK Oldum!!!

Rtx 3090 olsun bizim olsun. Kırmızı , mavi pembe , beyaz , siyah , saydam filan farketmez fanı dönsün yeter pardon nefes alsın yeter.
  7. İsmail Aslan

Artic mx-4 Orijinal mi ?

Farklı bir yerden aldım diğer ürünlere kıyasla. itopyadan aldım ve ilk defa ismini duyduğum bir kargo ile yani netkargo , sağlam firma mı sizce ? 1643307302 Tamamen aynı depo filan mı hocam ? Hmm wrait prism mi aldınız ?
  8. İsmail Aslan

Artic mx-4 Orijinal mi ?

Bu arada sahte olayına rastlamışsınız geçmiş olsun hocam. Teşekkürler yardım için.
  9. İsmail Aslan

Artic mx-4 Orijinal mi ?

Ama hocam hava karlıken klavye kulaklık termal macun filan geldi.
  10. İsmail Aslan

Artic mx-4 Orijinal mi ?

tabii ki hocam buyrun https://www.hepsiburada.com/arctic-mx-4-2020-termal-macun-4-gr-ar-actcp00002b-pm-HB00000KBT84 1643306838 Yani bende öyle düşünüyorum satıcı Hepsiburada sahte ürün satmaz bence.
  11. İsmail Aslan

Artic mx-4 Orijinal mi ?

Barkodada baktım , üst sol köşesinde ki çıkıntı orjinal barkodla aynı ama yinede sorayım dedim.
  12. İsmail Aslan

Artic mx-4 Orijinal mi ?

Arkadaşlar Hepsiburada'dan "Hepsiburada" satıcısından mx-4 aldım orijinal mi , sahte mi ? Bonus soru: Arkadaşlar kargom neden bu kadar sürdü ? Arkadaşlar Gaziantep'te kar olduğu için mi bu kadar bekletiyorlar ? Son bir parça kaldı oda cpu soğutma bunun için sistem bekliyor. Şuan varış şubesinde.
  13. İsmail Aslan

400-500TL CPU Hava Soğutucu Önerisi.

Arkadaşlar Amd ryzen 5 5600x , msi mag forge 101m kasaya sığabilecek olan bir hava soğutma öneriniz var mıdır ?
  14. İsmail Aslan

Corsair Vengeance RGB PRO SL 3600mhz nasıldır.

Hyperx rami olan ben: o.O2
  15. İsmail Aslan

Versiyon ile çip öğrenilebiliyor mu ?
  16. İsmail Aslan

Ne die olduğunu anlayamazsın , sadece markasını anlarsın. H=hynix M=micron S=samsung K=random(rastgale çip) |Örnek| ; DMPH ,DPMM,DMPK,DPMS Son harfe bakıcaksın.
  17. İsmail Aslan

Açınca bir şey olmuyacak ki.
  18. İsmail Aslan

Ramin kutusunu değil. Ramin kendisinin arkasındakini.
  19. İsmail Aslan

5 5500x , 5 5100 : selâmün aleyküm.
Top Bottom