Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

Sınırsız ban yiyen üyelerin profilleri neden silinmiyor?

Ha birde perma banlı olan hesaplarda IP adresi bilgisi var. bu kişi yeni hesap açıp kullandığında (aynı IP'den) tespit edebiliyorlar algoritma eşleştiriyor o 2 hesabı. Ama o perma yiyen hesap silinse O adamın IP side silincek. Böylelikle adam yeni hesap açabilcek
  2. İsmail Aslan

Bak şimdi mesala bu forumun sunucusunun 30TB alanı var diyelim (total) ve bunu parası zaten ödenmiş. Bunun 18TB si dolu diyelim bu sayının 700gb sini perma hesaplar kaplıyor diyelim. Bunu 30tb olan depolamada tutsan daha mantıklı olmaz mı ? Senin verdiğin tavsiyeden anladığım kadarı ile bu...
  3. İsmail Aslan

Abdullah abi yaptı yalnız bunu hocam :)
  4. İsmail Aslan

Extra depolama israfı olur.
  5. İsmail Aslan

Küfür vb. Etmedi. Sadece bilgi konusunda zıt düştüler. Biri düşük w yeter dedi biri yetmez.
  6. İsmail Aslan

Hesabın silinmesi demek verilerin silinmesi demektir. Hesabı sil derken ban yemeyen üyeler onu göremezsin diyorsun galiba ? fakat şöyle bir şey var verileri silmedikten sonra bir faydası olmaz sunucuya.
  7. İsmail Aslan

Abdullah abi ile psu hakkında konuşuyorlardı galiba birbirlerinede ters düşünce abdullah abi perma atmış galiba. Sonra nasıl 1 aya çevirtmiş onu @cfranko bilir. Eğer mesala direk verilerini silsedi geri nasıl 30 gün yapıcaktı ? Emekler çöp olcaktı. 1624096576 Buda mantıklı.
  8. İsmail Aslan

Sonradan perma banı kaldırılıp geri 1 aylık bana çevirilen kişiler var. Mesala @cfranko
  9. İsmail Aslan

Yarın obür gün perma banın haksız olduğu ortaya çıksa ve perması açılmak istense ama veriler olmasa ?
  10. İsmail Aslan

Profil mesajlarını profilin sahibinin onaylaması

Mehmet abiye etiketleme saldırısı yapıbda görsün Mehmet abe.
  11. İsmail Aslan

Bende olmayacağını düşündüm ama bir umut dedim. Konu dışı : moderatörlüğüne ne oldu ?
  12. İsmail Aslan

Takip ettiğin kişi hep iyi bir şey yazıcak diye bir şey mi var ? 1616844217 Onun için bir tik olmalı , "takip ettiklerinden onay alınsın."In bu cümlenin başındaki kutucuğu tiklersek onay alınsın. Tiklemez isek alınmasın.
  13. İsmail Aslan

Şimdi herkese açık , kapalı ve takip ettiklerim var diyelim. Yeni bir şey gelmeli "onay ile" diye. Mantığı şu biri benim profilime mesaj yazdığında önce profil sahibi o mesajı onaylar ve yayınlanabilir. Eğer yazılmasını istemiyorsa reddeder ve mesaj yayınlanmaz. @Mehmet Yılmaz
  14. İsmail Aslan

Foruma yeni tema gelmeli

Bu kötü bir şey değil. Ben neden fazla karşılaşmıyorum ?
  15. İsmail Aslan

Foruma yeni tema gelmeli

@Mehmet Yılmaz demokratik bir forumda yaşıyoruz getirmek zorundasınız. (!)
  16. İsmail Aslan

Foruma yeni tema gelmeli

Garip , bu forumun çoğunluğunu 18 yaş altı oluşturuyor ve 18 yaş altı olan bilgili ve değerli üyeler var. Kimse TC si ilede foruma üye olmaz.
  17. İsmail Aslan

Foruma yeni tema gelmeli

Onu biliyorum , bence en az 5 tema daha gelmeli. 1616771018 Sakin olun beybitular.
  18. İsmail Aslan

Foruma yeni tema gelmeli

Arkadaşın attığı tema hakikatten karışık. O forumu bir deneyeyim dedim neyin nerede nasıl olduğu belli değil.
  19. İsmail Aslan

Forumun 1. Senesine Özel Etkinlik

Sevdiğiniz 100 üye ile gezi düzenleyelim.
  20. İsmail Aslan

1. Yıla Özel Uyarılara Af

Geçmiş olsun , anlatabilcek durumdamısınız ?
Top Bottom